1398/8/12 |
14:35 |
شناسه خبر: 43274

ویژه‌های شبکه دو سیما به مناسبت سیزده آبان و آغاز امامت مهدی موعود

شبکه دو سیما به مناسبت سیزده آبان و روز دانش‌آموز ویژه‌های مختلفی را برای بینندگان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ بررسی ابعاد مختلف واقعه سیزده آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی در مستند سیاسی ویژه‌ای که به همین مناسبت تهیه شده؛ دوشنبه ساعت 17 روانه آنتن می‌شود. همچنین گروه سیاسی شبکه دو؛ مجموعه مستند «عهدشکن» به تهیه‌کنندگی محمدرضا صباحی را آماده پخش کرده که به بررسی خیانت‌های آمریکا به دوستان و همپیمانان خود اختصاص دارد. این برنامه با هدف  بررسی  گردن‌کشی بین المللی آمریکا که  تنها محدود به کشورهای رقیب و دشمنان خود نمی‌شود تهیه شده. «عهدشکن» در 12 قسمت 20 دقیقه‌ای از شنبه 11 آبان به مدت دوهفته ساعت ۲۱:00 پخش خواهد شد.

«زنده باد زندگی» کاری از گروه دانش و اقتصاد دوشنبه 13 آبان ساعت 10:20 به صورت زنده با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف به بررسی ابعاد این واقعه تاریخی تاثیرگذار می‌پردازد و در کنار این گفت‌وگوها، پخش سرود، کلیپ و بخش‌های متنوع و جذاب پیرامون روز دانش‌آموز نیز در این برنامه تدارک دیده شده.

همچنین برنامه «با ما بیا» که برای مخاطبان کودک و نوجوان این شبکه تهیه می‌شود با حضور عمو مهربان و خاله رویا به صورت ویژه‌ای در کنار دانش‌آموزان به نکوداشت این مناسبت تاریخی می‌پردازد.

بینندگان این شبکه در «نمادو» که در فواصل برنامه‌ها روانه آنتن می‌شود می‌توانند گزارش‌های ویژه‌ای از راهیپیمایی سیزده آبان را از مراکز مختلف پیگیری کنند.

«چلچله» ویژه‌برنامه موسیقایی صبحگاهی شبکه نیز در روزهای منتهی به سیزده آبان به پخش سرودها و نماهنگ‌های حماسی و انقلابی مرتبط اختصاص دارد. همچنین دوربین‌های واحد پخش شبکه دو؛ دوشنبه 13 آبان از ساعت 11:30 ارتباط زنده با مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار را فراهم کرده‌اند که تقدیم مخاطبان خواهد شد.

ویژه‌برنامه‌های شبکه دو به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت مهدی موعود

همچنین شبکه دو سیما ویژه‌برنامه‌های مختلفی را به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت ولیعصر؛ مهدی موعود(عج) تدارک دیده است.

 

ویژه‌برنامه «کوی محبت» ویژه شهادت امام حسن عسکری(ع) سه‌شنبه 14 آبان ساعت 18:15 و 23:30 و چهارشنبه 15 آبان ساعت 12:15 روانه آنتن می‌شود و پنجشنبه 16 آبان این برنامه به مناسبت آغاز امامت حضرت حجت(عج) به بینندگان تقدیم خواهد شد. این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که با حضور کارشناسان مذهبی، ذاکران و شاعران اهل بیت (ع) به این دو مناسبت مذهبی خواهد پرداخت.

همچنین شامگاه چهارشنبه 15 آبان ساعت 23:30 جشن آغاز امامت امام عصر حضرت مهدی صاحب‌الزمان (عج) روانه آنتن می‌شود.

پخش مجموعه‌ای از سخنرانی‌های مذهبی استاد شیخ حسین انصاریان و سایر وعاظ در این روزها ساعت 6:00 تقدیم بینندگان خواهد شد و مجموعه مرثیه‌خوانی‌ها و مدیحه‌سرایی‌هایی نیز برای پخش در این دو مناسبت مذهبی در نظر گرفته شده که در فواصل برنامه‌ها از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی