1398/12/5 |
13:13 |
شناسه خبر: 43402

تصویربرداری فصل سوم «از سرنوشت» در پایان تولید

این فصل جذابتر است؛ شاید ساخت سریال ادامه یابد!

شبکه دو /

 

تهیه‌کننده سریال «از سرنوشت» بیان کرد: لوکیشن‌های سکانس‌های باقی‌مانده همچنان در سطح شهر تهران خواهد بود. در عین اینکه «از سرنوشت» در فصل سوم بین ۲۰ تا ۲۵ قسمت تحویل شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، «از سرنوشت» سریال این شب‌های شبکه دو سیماست که هم‌اکنون نیز روزهای آخر فصل دوم را روی آنتن دارد. در عین اینکه عوامل تولید آن، درحال ساخت فصل سوم آن هستند.

 

این سریال در همین ایام نیز توانسته نظر مساعد و اقبال مخاطبان سیما را به سمت خود بکشاند و از این حیث قصه‌ای خانوادگی دارد که با کیفیت مناسبی در ساخت همراه شده است.

 

اکبر تحویلیان، تهیه‌کننده «از سرنوشت» درباره روند تولید و تصویربرداری فصل سوم آن به کارگردانی محمدرضا خردمندان به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: برخی سکانس‌های فصل سوم سریال باقی مانده که البته بخش‌های پایانی است و چند روز دیگر کل ضبط و تصویربرداری آن هم به انتها می‌رسد و درگیر مراحل فنی آن خواهیم شد.

 

 

وی افزود: لوکیشن سکانس‌های باقی‌مانده نیز همچنان در سطح شهر تهران خواهد بود. در عین اینکه «از سرنوشت» در فصل سوم بین ۲۰ تا ۲۵ قسمت تحویل شبکه دو سیما می‌شود. 

 

تحویلیان درباره زمان پخش فصل سوم نیز اعلام کرد؛ فعلاً زمان دقیقی به ما اعلام نشده؛ البته با توجه به اینکه نوروز را در پیش داریم، سریال «از سرنوشت» به روزهای اردیبهشت یا خردادماه سال آینده موکول خواهد شد.

 

این تهیه‌کننده همچنین درباره احتمال تولید فصل‌های دیگری از سریال نیز گفت: به نظرم فصل سوم «از سرنوشت» جذابتر از دو سری قبل است؛ بنابراین باید گذاشت که سریال به پخش برسد و ببینیم مدیران چه تصمیمی درباره ادامه تولید آن خواهند گرفت.

 

 

«از سرنوشت» کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود. آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال می‌شود. راستین عزیزپور و امیررضا فرامرزی دو بازیگر نقش کودک در فصل اول هستند که دارا حیایی و کیسان دیباج ادامه نقش آنها را در سنین جوانی بازی می‌کنند.

 

پوریا پورسرخ، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، علیرضا استادی، دارا حیایی، راستین عزیزپور، کیسان دیباج، امیررضا فرامرزی، میترا رفیع، مهرداد فلاحتگر، حبیب دهقان‌نسب، حسین پاکدل، علیرضا آرا، شبنم فرشادجو، مائده طهماسبی، سید مهرداد ضیایی، فاطیما بهارمست، فریبا نادری، مهدی صالحی و ... در این مجموعه ایفای نقش می‌‌کنند.

 

 

فصل اول سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و همچنین فصل دوم به کارگردانی علیرضا بذرافشان به تولید رسید و روزهای پایانی این سری نیز درحال پخش از شبکه دو سیماست.

 

«از سرنوشت» به قلم محمدمهدی سلطانی و روح‌الله صدیق نگاشته شده و از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی