1398/12/5 |
14:30 |
شناسه خبر: 43403

بازیگران جدید در «بچه مهندس»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این روزها ادامه دارد

شبکه دو /

 

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تصویربرداری فصل سه از مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس» این روزها در تهران ادامه دارد.

 

به تازگی سلمان فرخنده با گریمی متفاوت و حدود بیست سال بعد از بازیش در فصل یک مقابل دوربین علی غفاری رفته است.

 

به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس۳» در ۳۵ قسمت در حال انجام است. علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند. دو فصل قبل این سریال در سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد. فصل اول این سریال در رمضان ۹۷ و فصل دو نیز در دی ماه ۹۷ بروی آنتن رفت.

 

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فصل یک و هم در فصل دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند.

 

پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسداللهی، فرج الله گل‌سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد و یوا تدین نقش کودکی جواد را بازی می‌کردند. همچنین فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری، روزبه حضاری از بازیگران جدید این فصل هستند.

 

 

https://www.farsnews.ir/news/13981127000567/

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی