1398/12/21 |
10:26 |
شناسه خبر: 43433

جشنواره فیلم های نوروزی شبکه دو سیما

شبکه دو /

جشنواره فیلم های سینمایی نوروز 99 شبکه دو سیما

 

همراهان همیشگی شبکه دو سیما، تاریخ و ساعت پخش فیلم های سینمایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

دامبو

«دامبو»، بچه فیلی که با پرواز با گوش های بزرگش باعث رونق یک سیرک شده است؛ به رازهای تاریکی زیر ظاهر فریبنده و پر زرق و برق سیرک پی می برد.

کارگردان: تیم برتون

بازیگرها: اوا گرین، کالین فارل، مایکل کیتون، آلن آرکین،  دنی دوویتو

سال تولید: 2019

 

***********

جوی

داستان این فیلم درباره جوی منگانو است،‌مادر مجردی از جزیره لانگ که وقتی از کارهای روتین نظافت خانه خسته می شود یک زمین شور اختراع می کند. در نتیجه او به یکی از موفق ترین کارآفرینان دنیا تبدیل می شود.

کارگردان: دیوید او راسل

بازیگران: جنیفر لارنس،  رابرت دنیرو، بردلی کوپر، ادگار رامیرز، الیزابت رم

سال تولید: 2015

 

**********

پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی

 

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم : داستان فیلم درباره همایون پسر نوجوان دلواری است که به عشق تصاحب جایزه برتر خاطره نویسی، عزم خود را برای تحقیق پیرامون شخصیت شهید رئیسعلی دلواری جزم می کند، تحقیق تاریخیِ همایون، ما و او را به دنیای شاد، پر حادثه و فانتزی این فیلم می‌برد.

کارگردان: رضا صافی

بازیگران: حجت شورکی، حسین قفلی، جوهر تنگستانی، علی نیک فر،  اصغر جوادی، احمد قربانی، علیرضا میرشکاری، جعفر بهستانی،  جهانگیر اژدری، عباس بارونی، مهدی جهانبخشیان، وحیده حسینی، مهرنوش ذوالفقاری.

سال تولید: ۱۳۹۴

 

************

خانواده فوری:

یک زوج جوان به نام‌های “پیت” و “الی” که در زندگی خود احساس خلأ می‌کنند، از یک پرورشگاه بازدید می‌کنند. در آنجا، دو مددکار اجتماعی به نام‌های “کارن” و “شارون” پروسه سرپرستی کودکان پرورشگاه را به آنها یادآور می‌‍ شوند و… .

کارگردان : شان آندرز

 

بازیگران : مارک والبرگ، ایزابلا مونر، رز بیرن، اکتاویا اسپنسر، جولی هاگرتی، تام سگورا، تیگ نوتارو، گوستاوو کیروز، جولیانا گامیز، مارگو مارتیندال

 

************

بازگشت برنادت

 

خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم :

برنادت فاکس، به نظر می رسد که در زندگی همه چیز دارد؛ یک همسر دوست داشتنی، یک دختر نوجوان باهوش و یک خانه زیبا. اما زمانی که برنادت به صورت ناگهانی ناپدید می شود؛ اطرافیانش به فکر می افتند که کجا ممکن است رفته باشد.

کارگردان : ریچارد لینکلیتر

بازیگران : کیت بلانشت، کریستن ویگ، جودی گریر، لارنس فیشبرن، بیلی کروداپ.

سال تولید:  2019

 

***********

صدای منو میشنوید؟

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم:

یک شهر... یک کلید... و یک سفر... پدر سفری را آغاز می کند... سفری که پایانی است بر سال ها سکوت... سفری برای رهایی... برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته... سفری برای پیدا شدن یک در... برای سبز ماندن خانواده اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه اش خورشید...

کارگردان : صادق پروین ‌آشتیانی

بازیگران: پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ،  حسن عباسی، عطا سلمانیان، احمد نیک پور، مرتضی ایمانی، لادن قناد، ایرج افکار، مهرزاد خلیقی، پروین ملکی، حسن ناصری.

************

 

شکلاتی

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم :

 فیلم شکلاتی درباره این فیلم درباره کارخانه شکلات سازی است که به پارسای ۱۳ ساله ارث می رسد و پارسا با کمک دوستان خود سعی در اداره آن دارد.

کارگردان : سهیل موفق

بازیگران : شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مشهدی، فرزین محدثف پریسا رضایی، جواد جوینده، شهره لرستانی،  داریوش اسدزاده، محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمدحسین بلوکات، سیدسامان میرحسینی، شهاب شیرمردی، همراز اکبری./

سال تولید: ۱۳۹۵

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی