1398/12/24 |
12:53 |
شناسه خبر: 43436

سریال زیر بازارچه

شبکه دو /

 

داستان سریال «زیر بازارچه» حکایت کسبه و اهالی باصفای کوچه‌بازارهای قدیم تهران است که در غم و شادی یکدیگر شریک بودند که حدود 20 سال پیش در شبکه دو سیما تولید شد. در این سریال حدود 25 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان زیر بازارچه را یک اثر بزرگ، پربازیگر و با تعداد شخصیت‌های داستانی بسیار عنوان کرد.

در زیر بازارچه بازیگرانی چون رضا ژیان در نقش قهوه‌چی، مرتضی ضرابی در نقش شاگرد قهوه‌چی، مرتضی احمدی در نقش کبابی، اسماعیل محرابی در نقش پسر کبابی، سیروس گرجستانی در نقش فرش فروش، اکبر رحمتی در نقش سلمانی و فرهاد اصلانی در نقش شاگرد عطاری، مرشد ولی‌الله ترابی سفیدآبی در نقش مرشد، سیروس ابراهیم‌زاده، اکبر عبدی، افسانه بایگان، مینا لاکانی، عنایت‌الله بخشی، محمود جعفری و نعمت‌الله گرجی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مدیر فیلمبرداری این سریال زین‌الدین علامه بوده است. تدوین زیر بازارچه را افشین اربابی انجام داده ، صدابردار مازیار شیخ‌محبوبی و مهدی آزادی و مجید میرفخرایی طراحی صحنه سریال را انجام داده است. مهرداد شکرآبی چهره‌پردازی یا طراحی گریم سریال زیر بازارچه را برعهده داشته. موسیقی متن سریال زیر بازارچه اثر فردین خلعتبری است. در مجموع بیش از 39 نفر در تولید سریال زیر بازارچه نقش داشته‌اند.

 

ارسال نظر
captcha