1399/1/1 |
00:05 |
شناسه خبر: 43456

آغاز پخش سریال «کامیون» از فردا شب

نخستین قسمت از مجموعه تلویزیونی «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی مشترک ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور جمعه اول فروردین ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه دو می‌رود

شبکه دو /

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سریال، ابراهیم آرزو تهیه‌کننده سریال «کامیون» گفت: «کامیون» مجموعه تلویزیونی ای شیرین و طنز است و به مسائل اجتماعی و روزمره سه دانشجو و یک راننده «کامیون» می‌پردازد. این مجموعه در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه ای برای پخش در نوروز ۹۹ تهیه شده و از جمعه اول فروردین ساعت ۲۱ از شبکه دو پخش می شود. بازپخش این سریال هم روز بعد ساعت ۱۲ و ۱۶ خواهد بود.

 

آرزو درباره روند تولید این سریال بیان کرد: روزهای پایانی تصویربرداری را در تهران پشت سر می گذاریم، گروه تولید از چند روز پیش کار را با ۲ گروه پیش می برد، گروه اول به کارگردانی مسعود اطیابی و گروه دوم به کارگردانی محسن یوسفی در حال ضبط سکانس های باقی مانده سریال هستند و تدوین کار هم به صورت همزمان در حال انجام است. 

 

وی در پایان یادآور شد: «کامیون» با بازی مهدی هاشمی، لعیا زنگنه، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، سپند امیرسلیمانی، نادر سلیمانی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، هادی مرتضی زاده، ماهان عبدی، کامیاب دانشپور، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، گیتی قاسمی، شیوا خسرومهر، خشایار راد، آرزو نبوت، فرهاد بشارتی، مهسا طهماسبی، شیدا یوسفی، فرج‌الله گلسفیدی، مرتضی نجفی، مهدی پتکی، حدیث نیکرو، زهره فکورصبور، امیرحسین صالحی، بهناز یادگاری، عباس محبی و امید روحانی روی آنتن می رود.

 

فیلمنامه سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است.

 

 

https://www.mehrnews.com/news/4882600

ارسال نظر
captcha