1399/1/8 |
21:54 |
شناسه خبر: 43476

لعیا زنگنه: اولین نقش طنز دوران کاریم را بازی کرده‌ام

دوستی، همدلی و یاری رساندن به یکدیگر درونمایه سریال طنز کامیون بوده و کمک کردن بزرگترها به جوانان در شرایط سخت؛ محور اصلی این سریال است

شبکه دو /

 

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ پخش سریال‌های مفرح و طنز در تعطیلات نوروز سابقه‌ای طولانی دارد. عیدی شبکه دو در نوروز 99 به علاقمندان فیلم و سریال پخش سریال طنز «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور است که گروهی از بازیگران نام‌آشنا و حرفه ای سینما و تلویزیون در آن ایفای نقش کرده‌اند.

 

مجموعه طنز "کامیون" درباره یکی از پیشکسوتان فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحبخانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود. داستان این سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است.

 

ابراهیم آرزو؛ تهیه‌کننده سریال نوروزی «کامیون» درباره این سریال می‌گوید: «کامیون» به تهیه‌کنندگی مشترک من و شهرام دانشپور، کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی شهاب عباسی سریال نوروزی شبکه دو سیماست که در 30 قسمت تولید و از ابتدای فروردین تا ماه رمضان پخش خواهد شد.

 

آرزو با اشاره به ژانر طنز این سریال اضافه می‌کند: با توجه به محدودیت‌های زمانی که برای سریال‌های مناسبتی وجود دارد، گروه سازنده «کامیون» توانست طبق برنامه‌ریزی پیش برود به گونه‌ای که اواسط اسفند درصد بالایی از کار تصویربرداری شده بود. تدوین این سریال نیز همزمان با تصویربرداری انجام شد تا با فشردگی زمان و کمبود وقت مواجه نشویم. صداگذاری و اصلاح رنگ را هم به سرعت پیش بردیم.

 

ارسال نظر
captcha