1399/1/14 |
18:09 |
شناسه خبر: 43494

مثل سریال «پایتخت»، به ما هم فرصت بدهید

هادی مرتضی‌زاده، بازیگر سریال نوروزی«کامیون» و کسی که استعدادش با برنامه «عصر جدید» شناخته شد، معتقد است اگر به این سریال فرصت داده شود می‌تواند به خوبی بدرخشد

شبکه دو /

 

مهسا بهادری: یکی از این سریال‌های کمدی این روزهای تلویزیون، «کامیون» با نویسندگی شهاب عباسی، کارگردانی سید مسعود اطیابی و بازی یکی از شرکت کنندگان برنامه«عصر جدید» است. هادی مرتضی‌زاده کسی است که با حضورش در برنامه « عصر جدید» توانست هنر بازیگری‌اش را به همه معرفی کند و حالا برای اولین بار در سریال نوروزی « کامیون» مشغول بازی است.

 

با هادی مرتضی‌زاده درباره دلایل انصرافش از «عصر جدید»، اولین نقش آفرینی‌اش در تلویزیون، همبازی شدن با مهدی هاشمی، شرایط سخت فیلمبرداری در اوضاع کرونا و گذشته و آینده کاری‌اش گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید.

 

اولین حضور شما در تلویزیون با سریال «کامیون» رقم خورد؟

 

بله، «کامیون» اولین سریال من در تلویزیون است اما پیش از این چند فیلم کوتاه ساخته بودم. البته من بیشتر وقت و هنرم را روی تئاتر خیابانی گذاشتم و دوست نداشتم که شناخته شوم، چون اگر در تئاتر خیابانی، چهره شناخته شده‌ای داشته باشید، آن جذابیت خودش را از دست می‌دهد و مردم متوجه می‌شوند که تئاتر است و اگر متوجه این موضوع شوند، آن تئاتر دیگر ارزش خودش را از دست می‌‍دهد. به همین دلیل اگر هم در فیلم یا سریالی بازی می‌کردم به گونه‌ای بود که خیلی شناخته نشوم.

 

شمامتولد سال ۱۳۶۵ هستید و از سال۸۲ نیز بازی می‌کنید اما تقریبا بعد از۱۷سال شناخته شدید، این مدت زمان، طولانی نیست؟

 

چرا طولانی است ولی خواست خودم این بود که کسی مرا نشناسد؛ چون کار تئاتر خیابانی را واقعا دوست داشتم. اما از یک جایی به بعد مجبور شدم از آن جدا شوم.  این جدایی روزی اتفاق افتاد که تعدادی از بچه‌های گروه ازدواج کردند و تعدادی دیگر مهاجرت کردند به فرانسه منم تصمیم گرفتم جای اینکه یک گروه جدید پیدا کنم وارد سینما شود و یک فیلم سینمایی به نام«خواب ابدی» بازی کردم که جواز پخش نگرفت.

 

از درآمد تئاتر خیابانی امرار معاش می‌کردید؟

 

خیر، شغل اصلی من جوشکاری بود. در حوزه تئاتر هم اینگونه است که شما دستاورد مالی ندارید، من از جوشکاری پول در می‌آوردم و در تئاتر خرج می‌کردم. همه به من می‌گفتند این چه کاریست، اما من واقعا عاشقش بودم و هستم. به علاوه آنکه تمام چیزی که هستم و تمام چیزی که دارم را از تئاتر به دست آورده‌ام. تئاتر خیابانی، باعث می‌شود شما ایده پرداز خوبی شوید، بداهه گوییتان قوی‌تر شود، نیازها و سلیقه مردم را بدانید و ارتباط قوی‌تری با آنها برقرار کنید.

 

 

ادامه این گفتگوی جذاب را در لینک زیر بخوانید:

 

https://www.khabaronline.ir/news/1370961/

ارسال نظر
captcha