1399/1/14 |
18:21 |
شناسه خبر: 43496

«کامیون» از جنس طبقه متوسط جامعه است

بازیگر نقش «وحید» در سریال «کامیون» درباره حضور در این مجموعه و دغدغه این روزهای خود توضیحاتی را ارایه داد

شبکه دو /

 

علی عامل هاشمی بازیگر نقش «وحید» در سریال «کامیون» که این شب ها از آنتن شبکه دو سیما در حال پخش است در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزای صبا درباره حضور در این مجموعه تشریح کرد: بازی من در سریال «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی رو به پایان بود که عوامل «کامیون» تماس گرفتند و گفتند مسعود اطیابی قصد دارد «کامیون» را برای عید نوروز ۹۹ بسازد.

وی ادامه داد: البته آن زمان خود مسعود اطیابی مشغول ساخت فیلم سینمایی «انفرادی» بود. با هماهنگی با گروه «سرباز» توانستم بدون تداخل کارها به سریال «کامیون» بپیوندم. البته در ابتدا در سینمایی «انفرادی» بازی کردم و سپس سر «کامیون» رفتم.

بازیگر «کامیون» درباره نقش خود توضیح داد: در واقع ما سه دانشجو با شرایط درسی متفاوت هستیم که همه برای تحصیل از شهرستان آمده‌ایم. در این میان درگیر یک ماجرای اقتصادی می‌شویم، به مشکل برمی‌خوریم و سعی داریم این مشکل را با راننده کامیونی که با او آشنا شده‌ایم برطرف کنیم. در واقع داستان این مجموعه موضوعی است که همه جوان‌ها درگیر آن هستند چراکه به علت تجربه پایین فکر اقتصادی خوبی ندارند و برای همین به مشکل می‌خورند.

با خیال راحت در کنار خانواده «کامیون» را ببینید

عامل هاشمی درباره جنس کمدی «کامیون» مطرح کرد: بهتر است بگویم جنس کمدی مسعود اطیابی کمدی ای نیست که بخواهد از خانواده دور شود. کمدی او را با خیال راحت می‌توان با خانواده و در هر رده سنی دید زیرا پاک، شریفی و ساده‌ از جنس طبقه وسط جامعه است و هیچ اتفاقی که از خودم مردم نباشد، وجود ندارد.

وی افزود: همچنین مسعود اطیابی اصرار دارد که حرفی را نزنیم که یک قشری از جامعه آن را دوست نداشته باشد یا مربوط به ادب فرهنگی جامعه نباشد. من خودم این جنس کمدی را دوست دارم، حال این که چه قدر موفق است یا نه به نظر مخاطبان آن باز می‌گردد.

بازیگر «کامیون» درباره همکاری خود با کارگردان این سریال گفت: مسعود اطیابی فردی بسیار مهربان و دوست داشتنی است و کار کردن با او لذت بخش است. او به بازیگر خود بسیار اهمیت می‌دهد و تحت هر شرایط و اتفاقی پشت بازیگر و گروه خود می‌ایستد.

 
 
ادامه این گفتگوی جذاب را در لینک زیر بخوانید:
 
 
ارسال نظر
captcha