1399/2/4 |
11:27 |
شناسه خبر: 43533

آخرین خبر از سریال رمضانی «بچه‌مهندس۳»

تهیه‌کننده سریال رمضان شبکه دو با اعلام اینکه با انجام تدوین و مراحل فنی فعلا ۲۰ قسمت از مجموعه آماده پخش شده است، خوانندگی تیتراژ احسان خواجه‌امیری برای سریال رمضانی را قطعی دانست

شبکه دو /

 

تهیه‌کننده سریال رمضان شبکه دو با اعلام اینکه با انجام تدوین و مراحل فنی فعلا ۲۰ قسمت از مجموعه آماده پخش شده است، خوانندگی تیتراژ احسان خواجه‌امیری برای سریال رمضانی را قطعی دانست.

به گزارش خبرنگار گروه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، سریال‌های ماه رمضانی در تدارک برای رسیدن به آنتن تلویزیون روزهای نسبتا پرفشاری را پشت سر می‌گذارند و نکته جالب اینکه هیچ یک نیز به طور تمام و کمال آماده نشده‌اند.

 

گرچه در این بین علی غفاری، کارگردان سریال «بچه مهندس» در روزهای آخر اسفندماه و در شرایط درگیری با شیوع کرونا، با عجله بیشتر تصویربرداری بخش‌های باقی مانده را به اتمام رساند.

 

سعید سعدی، تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس» که فصل سوم را برای پخش از آنتن ماه رمضانی شبکه دو در دستور تهیه دارد، به خبرگزاری آنا گفت: همچنان در مرحله انجام مراحل فنی سریال هستیم. البته تا به الان نیمی از سریال، کاملا برای پخش آماده است.

 

 

 

وی افزود: قرار بود «بچه مهندس ۳» را برای پخش در ۳۵ قسمت تدارک ببینیم، با این حال ۵ قسمت به سریال افزوده می‌شود و آن را در ۴۰ قسمت از ابتدای ماه رمضان روی آنتن خواهیم داشت.

 

سعدی همچنین با اعلام اینکه فعلا با انجام تدوین و مراحل فنی ۲۰ قسمت از مجموعه آماده پخش شده است، خوانندگی تیتراژ احسان خواجه‌امیری برای سریال رمضانی را قطعی دانست.

 

گفتنی است؛ «بچه‌مهندس» سریالی است که ماجرای آن به پرورشگاهی به نام «خانه خورشید» برمی‌گشت که در قصه آن ماجرای سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام «جوادی» را مطرح می‌کرد.

 

 

در فصل سوم و در کنار روزبه حصاری بازیگر جوادی و شخصیت اصلی داستان، بازیگران دیگری همچون فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری به عنوان بازیگران جدید حضور دارند.

 

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور داشتند.

 

فاز اول «بچه مهندس» در ماه رمضان ۹۷ و فاز دوم آن در زمستان ۹۷ از شبکه دو سیما پخش شد. فصل سوم سریال به قلم حسن وارسته در شب‌های ماه مبارک رمضان قرار است هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما برود.

 

ارسال نظر
captcha