1399/2/13 |
10:24 |
شناسه خبر: 43555

میزبانی «مکث» از پدر و مادری که نمی‌توانند فرزندانشان را بغل کنند

خنار پرستاری باردار است که در این روزهای کرونایی مشغول خدمت به بیماران است و به خاطر احتیاط‌های لازم نمی‌تواند به دختر سه ساله‌اش نزدیک شده و او را در آغوش بگیرد و احمدی راننده آمبولانسی است که هنوز دختر ١٢ روزه‌اش را در آغوش نکشیده است.

شبکه دو /

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، در چهارمین قسمت برنامه مناسبتی «مکث» که امشب ساعت ١٩:٣٠ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد لاله صبوری میزبان عاطفه خنار و احسان احمدی است. خنار پرستاری باردار است که در این روزهای کرونایی مشغول خدمت به بیماران است و به خاطر احتیاط‌های لازم نمی‌تواند به دختر سه ساله‌اش نزدیک شده و او را در آغوش بگیرد و احمدی راننده آمبولانسی است که هنوز دختر ١٢ روزه‌اش را در آغوش نکشیده است.

 برنامه «مکث» ویژه ماه مبارک رمضان شبکه ۲ قبل از افطار با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود؛ قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است.

این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر مسعود کرامتی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، امین زندگانی، گیتی خامنه، مریم سعادت و ... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش خواهد شد.

ارسال نظر
captcha