1399/2/13 |
22:06 |
شناسه خبر: 43565

تازه‌ شو

این برنامه با حال و هوایی با نشاط و ریتمی سریع تلاش در ایجاد حال خوب در فضای عمومی جامعه دارد

شبکه دو /

 

مجله تصویری«تازه‌شو» از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که به همراه پخش موسیقی و میان‌برنامه‌های جذاب به بینندگان تقدیم می‌شود.

 بنا بر این گزارش «تازه‌شو» با موضوعات مختلف اجتماعی و با محوریت خانواده سعی در گسترش فرهنگ دگرخواهی و انجام کار نیک در جامعه دارد و در کنار آن به تناسب موضوعات روز بحث‌های مفیدی را آماده پخش کرده است.

بخش نمایشی با حضور بازیگران عرصه طنز نمایش‌هایی با موضوع روز را برای مخاطبان آماده کرده است.

 بخش دیگر این برنامه «نان حلال»  نام دارد و پیرامون افراد کارآفرینی است که با سرمایه‌های اندک موفق به راه‌اندازی کسب و کار خودشان و فعالیت اقتصادی مناسبی شده‌اند. این بخش به صورت مستند گزارشی تهیه ‌شده و تقدیم بینندگان به ویژه جوانان جویای کار خواهد شد.

همچنین «در خانه بمانیم» یکی دیگر از تدارکات این برنامه است که در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن افراد، بینندگان توسط گوشی همراه گفت‌و‌گوهای‌شان با افراد خانواده را ضبط و برای ما می‌فرستند.

 بخش «در همین حوالی» با نگاهی متفاوت به اتفاقات گوناگون در نقاط مختلف کشور تهیه شده، «یک دقیقه مهربانی» گزارشی از افراد نیک‌خواه و مهربان زمانه‌مان است، «پنجاه سوال، پنجاه جواب» گفتگو با چهره‌های سرشناس در حوزه‌های مختلف، هنری، ورزشی، سیاسی و اجتماعی را در بر دارد و  همچنین آموزش آشپزی غذاهای سالم از استان‌هایی در سراسر کشور نیز از دیگر بخش‌های این برنامه است.

 گروه برنامه ساز: خانواده

  تهیه‌کننده: محمد احتشامی

 کارگردان: عرفان احتشامی

 اجرا:  محمد سلیمی، مصطفی فیروزی، علی رستمی، محمد امین افشین و صدیقه مرادی

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی