1399/2/22 |
14:35 |
شناسه خبر: 43619

در «با هم برای هم» مطرح می شود...

تبدیل موانع به فرصت ها و نقش سطح فرکانس روانی افراد در زندگی

شبکه دو /

 

برنامه «با هم برای هم» در پنجاه و چهارمین قسمت خود که  دوشنبه  ساعت ۱۵:۳۰ روانه آنتن می شود به موضوع تبدیل موانع به فرصت ها و توضیح نقش سطوح مختلف فرکانس افراد در زندگی می پردازد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «با هم برای هم»  دوشنبه ۲۲ اردیبهشت در بخش کارشناسی برنامه، به یکی دیگر از قوانین طبیعت و بهره‌گیری از آن در زندگی  می پردازد. کارشناس برنامه با اشاره به اینکه اثرگذاری، حسِ بودن و لطافت رودخانه از جاری شدن آب و برخورد آن با سنگ حاصل می‌شود، موانع زندگی را به عنوان فرصت‌هایی برای رشد و شکوفایی معرفی و تأکید می‌کند که نهایتاً باید از موانع عبور کرد. در این بخش کارشناس به نکته مهمی در خصوص اثبات بودن و اثرگذاری ما در زندگی اشاره خواهد کرد. 

در بخش دوم برنامه، کارشناس با توضیح مدل بیورزونانس و بیان اینکه هر ذره‌ای در عالم فرکانسی دارد به نکات جالبی در این زمینه می‌پردازد. وی ضمن اشاره به فرکانس افراد با فضایل اخلاقی و افراد با رذایل اخلاقی بیان می‌کند کدام دسته از افراد بالاترین فرکانس را دارند. همچنین  با اشاره به فرکانس اندازه‌گیری شده ویروس کرونا بحث جالبی را درباره میزان مقاومت افراد با فرکانس‌های مختلف در برابر بیماری کرونا مطرح می کند.

 

مهمان برنامه دکتر رضا ناظری روانشناس و استاد دانشگاه و مجری کیمیا گیلانی است.

 این برنامه کاری است از گروه اجتماعی  فرهنگی شبکه دو سیما که از شنبه تا چهارشنبه به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی، حوالی ساعت ۱۵:۳۰ پخش می‌شود.

 

ارسال نظر
captcha