1399/2/29 |
13:40 |
شناسه خبر: 43645

تا پایان ماه رمضان «بوم و بانو» را از سر می‌گیریم

کارگردان مجموعه تاریخی و عاشقانه «بوم و بانو» از تصویربرداری دوباره آن تا پایان ماه مبارک رمضان خبر داد. این سریال در ۳۵ قسمت برای شبکه دوم سیما تولید می‌شود.

شبکه دو /

 

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، با عادی شدن شرایط ناشی از شیوع کرونا که با ادامه ضبط پروژه‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی همراه شده است، سعید سلطانی نیز پس از دو ماه توقف در تولید «بوم و بانو»، تصویربرداری این سریال تاریخی و عاشقانه را از سر می‌گیرد.

 

در همین راستا سلطانی با اعلام این خبر به خبرگزاری آنا گفت: بخشی از سریال را در سال گذشته ضبط کرده‌ایم و در همین روزهای پیش رو نیز وارد فاز جدید تولید «بوم و بانو» خواهیم شد.

 

وی افزود: مقدمات شروع دوباره انجام شده و تمام تلاشمان این است که تا پایان ماه مبارک رمضان دوباره سرکار باشیم و ادامه تصویربرداری سریال را در لوکیشن‌های مشخص شده جلوی دوربین ببریم.

 

بیش از ۱۵۰ لوکیشن مختلف برای ضبط این ملودرام در نظر گرفته شده که عمده آن در شهرک غزالی خواهد بود. این مجموعه در دوره پهلوی اول روایت می‌شود و ترکیب متفاوتی از بازیگران را به کار گرفته است.

 

مهدی احمدی بازیگر نقش اصلی مرد «بوم و بانو» و دیبا زاهدی نیز بازیگر نقش اصلی زن سریال هستند. همچنین مسعود رایگان، بهنام تشکر، محرم زینال زاده، شادی کرم‌رودی، فریبا متخصص و ساغر قناعت دیگر بازیگران آن را تشکیل می‌دهند.

 

«بوم و بانو» به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز عاشقانه‌ای در هزار توی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

 

در خلاصه داستان آن آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد ... .

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی