1399/2/29 |
20:43 |
شناسه خبر: 43649

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران مهمان «در انتهای الوند» می‌شود

علیرضا زالی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران، سه‌شنبه 30 اردیبهشت مهمان برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» می‌شود

شبکه دو /

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «در انتهای الوند» صبح سه‌شنبه حوالی ساعت 7:30 در بخش‌های متعدد و همراه با نکات ویژه خبری و مهمانان مختلف روانه آنتن می‌شود. این برنامه میزبان علیرضا زالی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران خواهد بود تا به تازه‌ترین رویدادها در این زمینه بپردازد. همچنین سیداحسان گتمیریان، مدیر کل امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با موضوع اطعام ایتام مهمان دیگر این برنامه است.

روئیت ماه یکی دیگر از موضوعاتیست که توسط کارشناس برنامه کاظم کوکرم(منجم و روزنامه نگار) دنبال خواهد شد و در بخش پزشکی نیز دکتر رضا فکرآزاد جراح و متخصص بیماری‌های لثه و فلوشیپ لیزر با محوریت بیماری‌های لثه و سلامت دهان و دندان در برنامه حاضر خواهد شد.

برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» مجله‌ای تصویری با آیتم‌های بسیار متنوع است که می‌کوشد در مسیر افزایش شور و انگیزه و در راستای افزایش روحیه امید در مخاطبانش گام بردارد.

 این برنامه ضمن تمرکز بر گفتگوهای متنوع و دعوت از صاحبنظران حوزه‌های گوناگون، تلاش کرده با ضرباهنگی مناسب آیتم‌هایی جذاب را به نمایش بگذارد. مخاطبان «در انتهای الوند» هر روز صبح در جریان مهمترین اخبار فرهنگی‌-هنری روز قرار می‌گیرند و شاهد مرور و بررسی داغ‌ترین خبرهای ورزشی هستند. تولید برنامه‌های آموزشی در قالب ویدیوهای کوتاه یک تا دو دقیقه‌ای با موضوعاتی چون نویسندگی، عکاسی، خوشنویسی، آشپزی، حقوقی، باغبانی، فناوری و ... از جمله دیگر بخش‌های دیدنی این برنامه به شمار می‌روند.

«در انتهای الوند» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود

ارسال نظر
captcha