1399/2/31 |
16:19 |
شناسه خبر: 43655

روایت «آدم‌های خوب شهر» از تجربه اهدای زندگی

شبکه دو /

 

«آدم‌های خوب شهر» به مناسبت روز ملی اهدای عضو درجدیدترین قسمت خود که چهارشنبه 31 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه دو روانه آنتن می‌شود قصه‌گوی داستان آدم‌هایی می‌شود که در اهدای زندگی و حیات تجربه‌های شنیدنی دارند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این قسمت از برنامه «آدم‌های خوب شهر» میزبان یکی از اعضای خانواده‌ای است که با اهدای عضو یکی از عزیزانش استمرار حیات را در فرد نیازمند دیگری موجب شده‌اند.

همچنین کاپیتان سرهنگ سهیل قیاسی به عنوان خلبانی که قلبی اهدایی را از شهری به شهری دیگر آورده از تجربیات اینچنینی خود می‌گوید.

و مهمان سوم این برنامه پدر و دختری هستند که در روز اهدای عضو از تجربه پیوند اعضا و بازگشت به زندگی سخن می‌گویند.

 

«آدم‌های خوب شهر» داستان کسانی‌ست که توانسته‌اند برای خوب شدن حال دیگران قدم بردارند، قدمی که در حال خوب جامعه هم موثر است.

این برنامه، با اجرای سید کاظم احمدزاده در هر قسمت سوژه و روایتی خاص از زندگی یکی از مردم خوب شهر را دنبال می‌کند. این قدم خیر می‌تواند در دل خانواده اتفاق افتاده باشد یا در سطح جامعه؛خرد باشد یا کلان؛ آنچه مهم است دایره گسترده توجه به کسانیست که نیازمند کمک ما هستند هرچند جزو خانواده یا اطرافیان ما نباشند.

 

«آدم‌های خوب شهر» کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی‌اکبر کریمی که هر روز در ایام ماه مبارک رمضان ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

ارسال نظر
captcha