1399/3/31 |
13:20 |
شناسه خبر: 43728

تجلیل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مدیر شبکه دو

سعید نمکی از محمدرضا جعفری جلوه به دلیل اقدامات ویژه برای برنامه‌سازی در حوزه بهداشت و درمان تشکر کرد.

شبکه دو /

 

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما، به دلیل اقدامات ویژه در حوزه برنامه‌سازی و توجه این شبکه به امر اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه بهداشت ودرمان در ایام همه‌گیری ویروس کرونا تجلیل کرد.

دکتر سعید نمکی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) در بخشی از نامه خود خطاب به مدیر شبکه دو آورده:

«.. تردیدی نیست اگر همراهی مدام، مشفقانه و دلسوزانه جنابعالی و همکارانتان در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نبود، توفیق امروز همکاران اینجانب در مدیریت این بیماری این گونه میسر نمی‌شد.

نقش بی بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و ارتقای آگاهی عمومی، جلب مشارکت وسیع اجتماعی و ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ این سرزمین به عنوان دستاوردی مهم به یادگار خواهد ماند. امید است در ادامه این مسیر نیز بتوانیم از مساعدت ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار این ویروس منحوس شاهد سلامت و شادابی مردم عزیزمان باشیم.»

گفتنی است بعد از شیوع و همه گیری ویروس کرونا شبکه دو در برنامه‌های مختلفی از جمله «در انتهای الوند»، «شبگرد»، «با هم برای هم»، «مکث»، «کوی سلامت»، «آدم‌های خوب شهر»، «مدافعان سلامت» و بسیاری برنامه‌های دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم و در ساختار‌های مختلف تولیدی و از زوایای گوناگون زندگی در شرایط شیوع ویروس کرونا را محور برنامه‌سازی خود قرار داده بود.

 

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی