1399/4/14 |
09:45 |
شناسه خبر: 43767

شایانفر: نگارش فصل دو «حکایت‌های کمال» ادامه دارد/ تولید قطعی نیست

تهیه کننده سریال «حکایت‌های کمال» گفت: نگارش فصل دو سریال مدتی است که شروع شده و ادامه دارد.

شبکه دو /

 

«محسن شایانفر» تهیه کننده سریال «حکایت های کمال» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: در حال حاضر مشغول آرشیو کردن فصل یک این سریال هستیم و همین موضوع زمان زیادی از ما می برد. 

وی با اشاره به مرحله نگارش فصل دو این سریال نیز بیان داشت: نگارش فصل دو سریال مدتی است که شروع شده و ادامه دارد اما هنوز تولید به چرخه نیفتاده است. 

این تهیه کننده همچنین افزود: امیدوارم شرایط برای تولید ادامه این سریال مهیا شود تا بتوانیم در فصل های بعدی سریال را به تولید برسانیم.

به گزارش فارس، تصویربرداری این فصل مثل فصل قبلی در شهرک سینمایی غزالی مقابل دوربین می‌رود و گروه تولید از نظر لباس و لوکیشن تامین هستند. همچنین بازیگران این فصل از بازیگران فصل‌های قبلی هستند و تغییری در ترکیب بازیگران اعمال نخواهد شد.

فصل نخست سریال «حکایت‌های کمال» در ۳۱ قسمت توسط سیما فیلم تهیه و از شبکه دو سیما پخش شد.

محمود پاک نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، محمدرضا شیرخانلو، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، بیتا خردمند، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات از بازیگران فصل نخست این سریال بودند. 

این سریال روایتی از دهه ۴۰ است و اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.صلح میرزایی تاکنون سریال‌های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است. سریال «هست و نیست» جدیدترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه‌کنندگی هم زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه دو پخش شد.

ارسال نظر
captcha