1399/4/15 |
10:59 |
شناسه خبر: 43776

«بچه محل» تجربه شیرین و تازه کارنامه کاری من است/مردم «عمو پورنگ» را پذیرفته‎‌اند

بازیگر سریال «پدر سالار» گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بچه محل» هستم، در این سریال که برای کودکان ساخته می‌شود با گروه «عمو پورنگ» همکاری می‌کنم و به واقع بسیار از حضور در این اثر خوشحالم.

شبکه دو /

 

کمند امیرسلیمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بچه محل» هستم، در این سریال که برای کودکان ساخته می‌شود با گروه «عمو پورنگ» همکاری می‌کنم و به واقع بسیار از حضور در این اثر خوشحالم.

 

وی درباره تجربه بازی در اثری برای کودکان اضافه کرد: از وقتی که در سریال «بچه محل» حضور پیدا کرده‌ام روحیه‌ام به طور کلی عوض شده است، این روزها از اینکه در اثری شاد که برای کودکان ساخته می‌شود بازی می‌کنم بسیار راضی و خوشنودم، این اثر حال و هوا و روحیه مرا در این دوران بسیار عوض کرده است.

بازیگر سریال «پدر سالار» درباره ارتباط برقرار کردن با کودکان ادامه داد: از نظر من ارتباط گرفتن با کودکان در برنامه‌ها بسیار سخت است زیرا آنها روحیه خاص خود را دارند، من احساس کردم که بعد از سالها فعالیت وقت آن رسیده تا در اثری برای کودکان به ایفای نقش بپردازم و این تجربه گرانبها را به کارنامه کاری خود اضافه کنم.

 

وی با اشاره به موفقیت «عمو پورنگ» در عرصه تولیدات کودکان و نوجوان تاکید کرد: خوشبختانه ورود من به گروهی که سابقه سالها موفقیت در عرصه کودک را داشته شانس بزرگی است، من به نوعی با بهترین های امروز این رشته فعالیت می‌کنم، تجربه این گروه در ارتباط گیری را کودکان به آموخته های من در عرصه بازیگری افزوده است.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازخورد مردمی برنامه‌های عموپورنگ اظهار کرد: از نظر من عموپورنگ آزمون و خطای خود را انجام داده است، سالهاست در این عرصه فعال بوده و به طور کلی از سوی خانواده ها و کودکان مورد قبول واقع شده است، از نظر من این مقبولیت عمومی به آگاهی و کیفیت آثار عموپورنگ در تلویزیون ارتباط مستقیم دارد.

 

 

وی درباره کم پرداخته شدن به موضوع کودکان در آثاری تصویری افزود: متاسفانه امکانات خوبی در زمینه تولید و پخش در اختیار آثار کودک و نوجوان قرار نمی گیرد، سرمایه گذاران نیز رغبتی به حضور در این عرصه ندارند زیرا دوست دارند در قبال سرمایه خود دریافتی داشته باشند اما متاسفانه فروش آثار کودک و نوجوان به هیچ وجه نمی تواند بازگشت سرمایه تهیه کننده را تضمین نماید.

 

امیرسلیمانی با تاکید بر اهمیت نسل کودک و نوجوان در آینده کشور خاطرنشان کرد: ما باید بیشتر و بهتر به موضوع و دغدغه های کودکان بپردازیم، باید برنامه های خوبی تولید کنیم که بتوانند علاوه بر ماندگاری بازگشت سرمایه خوبی داشته باشند، تجربه نشان داده که بسیاری از آثار سینمایی کودک مثل شهر موشها و کلاه قرمزی بازگشت سرمایه خوبی داشته اند، لذا از نظر من سینمای کودک و محصولات این سنین تماما به حمایت مسئولین فرهنگی نیازمند هستند.

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی