1399/4/16 |
17:01 |
شناسه خبر: 43781

فیلم های سینمایی شبکه دو (از 14 لغایت 20 تیر)

شبکه دو /

 

فیلمهای سینمایی هفته هفدهم شبکه دو (از 14 لغایت 20 تیر)

 

نام فیلم: دنیای خیالی دخترم

 

خلاصه فیلم:

ایوان در یک شرکت به عنوان مشاور سرمایه گذاری کار می کند و وظیفه اش مشاوره دادن به خانواده های پولداریست که قصد سرمایه گذاری دارند. ایوان از همسرش جدا شده است و صاحب دختری شش ساله به نام اولیویا است که یک هفته در میان به پیش پدرش می آید. اولیویا پتوی کوچکی دارد که آن را گوگا می نامد و فوق العاده به آن وابسته است، به طوریکه بدون این پتو هیچ جا نمی رود حتی به مدرسه. این پتو مایه دردسر ایوان و همسر سابقش، تریش، شده است چرا که گوگا دروازه ورود اولیویا به دنیایی خیالی و دوستی او با سه شاهزاده و یک ملکه است. ایوان و تریش از وابستگی اولیویا به این پتو ناراحت هستند اما تلاشهایشان برای جدا کردن اولیویا از این پتو نتیجه نداده است. ماجراها از جایی شروع می شود که ایوان مجبور به بردن اولیویا به محل کار خود می شود و درست زمانی که ایوان به دفتر کار خود باز می گردد تا یادداشتهای جلسه بعدیش را بردارد متوجه می شود که اولیویا بر روی آنها نقاشی کشیده است. ایوان فوق العاده عصبانی شده و وقتی علت را جویا می شود اولیویا  می گوید که دوستان خیالی اش از او خواسته اند این کار را بکند...

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Imagine That

کارگردان: کری کرک پاتریک

تهیه کننده: لورنزو دی بوناونتورا

بازیگران: ادی مورفی، توماس هادن گورچ، یارا شاهیدی

ژانر: کودک، طنز

سال تولید: 2006

مدت (دقیقه): 98 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 19 تیر ساعت 8 صبح

 

*******************************

 

نام فیلم: همه خوب هستند

 

خلاصه فیلم:

فرانک مرد میانسالی است که بعد از مرگ همسرش که مربوط به سالها پیش است با چهار فرزندش که هر کدام در شهر دیگری هستند، تنها از طریق تلفن یا نامه در ارتباط است. او تصمیم می گیرد تا یک مهمانی ترتیب داده و آنها را دور هم جمع کند ولی هر کدام به بهانه ای از آمدن سر باز می زنند. فرانک ناامید و دلشکسته آماده سفر می شود تا آنها را دیده و هر کدام را برای شب عید دعوت کند. او در ابتدا به سراغ پسرش دیوید که نقاش است می رود ولی کسی در را برویش باز نمی کند... .

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Everybodys Fine

کارگردان: کرگ جونز

تهیه کننده: ویتوریو سچی گوری

بازیگران: روبرت دنیرو، کیت بکینسال

ژانر: خانوادگی

سال تولید: 2009

مدت (دقیقه): 92 دقیقه

زمان پخش: جمعه 20 تیر ساعت 01:10 بامداد

 

*******************************

 

 

نام فیلم: قصه گو

 

خلاصه فیلم:

داستان روایت گر زندگی مرحوم مهدی آذریزدی (قصه گوی کودکان) است. یک زوج که در ارتباط با زندگی و داستانهای مهدی آذریزدی تحقیق می کنند، نزد ایشان رفته و او را برای بزرگداشتی به تهران دعوت می کنند. مهدی آذریزدی در طول سفر داستان زندگی خود را برای آنها تعریف می کند.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: مصطفی کوشکی

تهیه کننده: سید احمد پایداری

بازیگران: فرخ نعمتی، وحید رحمتی، مهرداد ضیایی، خاطره حاتمی، نیما نادری

ژانر: زندگینامه

سال تولید: 1391

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 94 دقیقه

زمان پخش: جمعه 20 تیر ساعت 8 صبح

 

*******************************

 

نام فیلم: دفترچه خاطرات

خلاصه فیلم: فیلم داستان جوانی به نام کبیر است که بعد از خروج از ارتش به پیشنهاد عمویش ، به عنوان معلم در مدرسه دورافتاده‌ای که پدرش موسس آن بوده مشغول به تدریس می شود. از آنجا که آن مدرسه شرایط بسیار وخیمی دارد ، هیچ معلمی حاضر به تدریس در آنجا نیست .کبیر به محظ ورود از نبود آب و برق و تلفن و وضعیت بد آنجا متعجب می شود، تا اینکه با پیدا کردن دفترچه خاطرات معلم قبلی یعنی خانم بنام فردوس ، و خواندن مشکلات مشابهی که او نیز با آن مواجه بوده به کار در آنجا امیدوار می شود. رفته رفته او بواسطه نوشته ها و خاطرات فردوس، به او تعلق خاطر پیدا کرده و سعی میکند از روشهای تدریس او و شیوه مواجه شدن اش با مشکلات الگوبرداری کند. بعد از عدم موفقیت اش در تدریس به بچه ها تصمیم می گیرد با او ملاقات کند. از سوی دیگر خانم معلم نیز که بخاطر مشکلاتی با نامزدش، علیرغم میل اش به دهلی منتقل شده، بعد از بهم خوردن نامزدی اش تصمیم میگیرد تا دوباره به همان مدرسه برگردد، و به محض ورود متوجه می شود که کبیر، ادامه خاطرات او را با تجارب شخصی اش از زندگی و تدریس در آنجا تکمیل نموده و همچنین مشتاق دیدار اوست. از سوی دیگر با پیگیری اطلاعات او در میابد که میان آنها درگذشته آشنایی وجود داشته و در کودکی هر دو در یک مدرسه و تحت تعلیم پدر کبیر بوده اند. سرانجام آنها در همان مدرسه دورافتاده با هم روبرو شده و تصمیم به ازدواج میگیرند.

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Notebook

کارگردان: نیتین کاکار

تهیه کننده: سلمان خان

بازیگران: ظهیر اقبال، پرانوتان باهل، میرمحمد مهروس

ژانر: اجتماعی، حادثه ای

سال تولید: 2019

کشور سازنده: هندوستان

مدت (دقیقه): 88 دقیقه

زمان پخش: جمعه ۲۰ تیر ساعت 17 

******************

 

 

نام فیلم: بازگشت به اورا

 

خلاصه فیلم:

میکا دختر جوانی است که مهارت بالایی در اسب سواری دارد. او مدام علامتی را در خواب می بیند و سعی می کند معنای آن را پیدا کند، تا اینکه متوجه می شود این علامت، مربوط به یک مزرعه پرورش اسب در اندولس است. در ادامه میکا تصمیم می گیرد برای یافتن معنای این خواب ها، راهی اندلوس  شود. وی در اندلوس متوجه می شود که ریشه اصلی اسب محبوبش تندباد، متعلق به انجا است و او تمام این رویاها را دیده است تا آن اسب را به زاد بومش برگرداند. پِدرو صاحب این مرکز پرورش اسب، مجبور به فروش قسمتی از زمین هایشان که منطقه ای به نام اورا است شده، اما از شهردار قول گرفته که این منطقه را برای اسب های وحشی حفظ کند، لکن شهردار چشمه او را به یک شرکت آب معدنی می فروشد. میکا با کمک دوستانش، رسم قدیمی مسابقات اسب سواریِ اورا را زنده می کند تا این منطقه تحت حمایت میراث فرهنگی قرار گرفته و امکان فروش آن از بین برود.

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Windstorm and the wild horses

کارگردان: کِجا وون گارنیه

تهیه کننده: اِوا کارل استورم

بازیگران: هانا بینکه، جانیس نیوانِر، آمبر بونگارد

ژانر: حادثه ای، خانوادگی

سال تولید: 2019

کشور سازنده: آلمان

مدت (دقیقه): 85 دقیقه

زمان پخش: شنبه 21 تیر ساعت 00:40 بامداد

 

 

 

 

ارسال نظر
captcha