1399/5/5 |
09:23 |
شناسه خبر: 43821

فیلم های سینمایی شبکه دو (از 4 لغایت 10 مرداد)

شبکه دو /

 

 

نام انیمیشن: اگر بخوای میتونی

 

خلاصه انیمیشن:

لوکوموتیو کوچولویی در سرزمین آرزوها زندگی می کند . در آنجا لوکوموتیوهای زیادی هستند که رویاهای بچه ها را با خود به سرزمین واقعی می برند . یکی از قطار های رویا بر به اسم راستی در زمانی که به سرزمین واقعی می رود در پارکی به خاطر خستگی خو ابش می برد در همین حین پسر بچه ای به اسم ریچارد وارد یکی از کابین های قطار می شود. ریچارد ساعت پدر بزرگش را به مدرسه برده بود تا در مورد  آن کنفرانس دهد اما دو نفر از بچه های شرور مدرسه ساعت را از او می گیرند و ریچارد به خاطر ترس به خانه نمی رود و در پارک بوده که آن اتفاق می افتد. راستی  بدون آنکه خبر داشته باشد به همراه ریچارد وارد سر زمین رویاها می شود . تونل سرزمین رویاها با ورود ریچارد خراب می شود و همه چیز در آنجا به هم می ریزد . ...

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: The Little Engine That Could

کارگردان: الیوت ام بور

تهیه کننده: ریچارد ریچ

ژانر: انیمیشن، کودک و نوجوان

سال تولید: 2010

مدت (دقیقه): 81 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 9 مرداد ساعت 8 صبح

 

****************************************

 

نام فیلم: میش

 

خلاصه فیلم:

این فیلم روایت کننده سلسله اتفاقات و ماجراهایی عجیب  و طنزی است که برای شخصیت اصلی داستان یعنی سروان فرخ ثنایی، کارمند اداره گذرنامه می افتد. ماجرا از این قرار است که تولد 9 سالگیِ دختر فرخ یعنی رُز نزدیک است و از قضا این روز با عید قربان مصادف شده است. دائیِ فرخ که در طالقان زندگی می کند، به مناسبت عید قربان و جشن تکلیف رز، گوسفندی را آماده کرده و از فرخ می خواهد به طالقان رفته گوسفند را بیاورد. فرخ راهی طالقان می شود . با گرفتن گوسفند از دایی، راه تهران در پیش می گیرد. اما اتفاقات مختلفی در راه برای او رخ می دهد که باعث میشوند او مسیر دو ساعته ی طالقان به تهران را در 24 ساعت طی کند!!!  اولین اتفاقی گم شدن کوسفند است، زمانی که فرخ برای خوردن ناهار در قهوه خانه یکی از دوستانش توقف کرده بوده. پس از جستجوهای فراوان بالاخره گوسفند پیدا میشود، اما ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: مجید صالحی

تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان

بازیگران: سعید آقاخانی، مهران رجبی، ریما رامین فر، مهران غفوریان، امیر جعفری، علی صادقی، امیر نوری

ژانر: طنز، خانوادگی

سال تولید: 1388

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 90 دقیقه

زمان پخش: جمعه 10 مرداد ساعت 1 بامداد

 

****************************************

 

نام فیلم: کریستوفر رابین

 

خلاصه فیلم:

کریستوفر رابین سالهاست از عروسک های خود خداحافظی کرده و اکنون مردیست پرکار که از تفریح و استراحت غافل است. وینی پو که یکی از عروسک های اوست، وستانش را گم کرده و تصادفا از کلبه کودکی کریس، سر از پارک روبروی خانه او در لندن در می آورد. کریس که نمی داند با یک عروسک سخنگو چه کند، او را برداشته و علیرغم مشغله زیادش او را به خانه روستایی خانوادگی می رساند. کریس که مجبور بوده آخر هفته کار کند، از اینکه پو وقتش را تلف کرده عصبانی شده و باعث می شود پو قهر کند. اما پس از سقوط در یک چاله آب، تمام کودکی را به یاد آورده و برای شادی عروسکها با هیولای فرضی انها می جنگد و در نهایت برای رسیدن به جلسه مهمی به لندن برمی گردد. پو متوجه می شود که تیگر (یکی دیگر  از عروسکها)، کاغذهای مهم کریس را با اسباب بازی عوض کرده . عروسکها به سراغ دختر کریس، مدلین ، به لندن می روند و مدارک مهم کریس را به او می رسانند.

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Cristopher Rabin

کارگردان: مارک فارستر

تهیه کننده: بیریگام تیلر

بازیگران: ایوان مک گریگور، هایلی آتول، برونت کارمیشل

ژانر: حادثه ای، طنز

سال تولید: 2018

مدت (دقیقه): 97 دقیقه

زمان پخش: جمعه 10 مرداد ساعت 8 صبح

 

****************************************

 

نام فیلم: بازگشت برنادت

 

خلاصه فیلم:

فیلم داستان زندگی برنادت فاکس زن حدوداً چهل‌ساله  را روایت میکند که چندان اهل معاشرت نیست و از طریق دستیار شخصی هندی‌اش مانجولا از راه دور به امور خود رسیدگی می‌کند. برنادت در جوانی معماری با آینده‌ای روشن بود، اما پس از این که یکی از پروژه‌هایش توسط تاجری ثروتمند و مالک خانه مجاور خریداری و سپس نابود شد، به سیاتل میرود و  یک عمارت قدیمی و ویران  را بعنوان پروژه جدیدش خریداری میکند تا آن را ببرای زندگی بازسازی کند ولی بدلیل نارسایی قلبی فرزندش ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Where'd You Go Bernadette

کارگردان: ریچارد لینک ریتر

تهیه کننده: ریچارد لینک ریتر

بازیگران: کریستن ویگ، کیت بلنچت، بیلی کرودآپ

ژانر: درام، طنز

سال تولید: 2019

مدت (دقیقه): 97 دقیقه

زمان پخش: جمعه 10 مرداد ساعت 17:10

 

****************************************

 

نام فیلم: برج مراقبت دیوانه

 

خلاصه فیلم:

ارنست و بشیر دو خلبان ماهر در نیروی هوایی فرانسه هستند که در رده اول خلبانان جنگنده ی این کشور جای دارند. زمانی که قرار می شود فرانسه اولین ماهواره مخابراتی خود را به فضا بفرستد، قرار می شود از این دو نفر به عنوان داوطلبین رفتن به فضا تست گرفته شود. برای اینکار آنها را در دستگاه شبیه سازی که با سرعت های مختلف شروع به چرخش می کند قرار می دهند. در طول این آزمایش و در اثر سرعت بسیار بالای دستگاه در هنگام چرخش، مغز این دو نفر دچار آسیب شده و پس از آن به جای دو خلبان تیزهوش، تبدیل به دو فرد احمق و کودن می شوند و کار آنها در حد تمیزکار فرودگاه و جابه جا کننده بارها و چمدان های مسافرین تنزل پیدا می کند. در این بین، یک شب فرودگاه مورد حمله واقع شده وتعدادی افراد ماسک به صورت، به برج مراقبت حمله کرده ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: La Tour 2 Controle Infernale

کارگردان: اِریک جودُر

تهیه کننده: آلِن گُلدمَن

بازیگران: اِریک جودُر، رمزی بِدیا

ژانر: حادثه ای، طنز

سال تولید: 2016

کشور سازنده: بلژیک، فرانسه

مدت (دقیقه): 84 دقیقه

زمان پخش: شنبه 11 مرداد ساعت 1 بامداد

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
captcha