1399/5/9 |
19:29 |
شناسه خبر: 43825

زعفران با ویژه‌برنامه‌ای عیدانه می‌آید

دومین قسمت از برنامه زنده «زعفران» به مناسبت عید سعید قربان از شبکه دو پخش می‌شود

شبکه دو /

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در این برنامه عیدانه که صبح روز جمعه ۱۰ مرداد روی آنتن می‌رود، حجت‌الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی تهران و تورج نصر، صداپیشه و بازیگر به عنوان مهمان حضور خواهند داشت.

داوود شعبانی نصر (تورج نصر)، بازیگر و دوبلور کهنه‌کار از خاطراتش در طی این سال‌های پرکاری صحبت می‌کند و قرار است راهکارهایی به جوانان علاقه‌مند به صداپیشگی ارائه دهد تا بتوانند از تجربیات این هنرمند برای ساخت برنامه‌های طنز استفاده کنند.

اجرای این برنامه برعهده الهه پرسون است و افشین لیاقت به عنوان کارگردان و محمد سلوکی به عنوان تهیه‌کننده مدیریت تیم «زعفران» را برعهده دارند.

«زعفران» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو است که روزهای جمعه ساعت ۱۰ صبح پخش می‌شود و قرار است به پرورش استعدادها و مهارت‌های علاقه‌مندان تولیدمحتوا در حوزه‌های فرهنگ و هنر بپردازد و در قالب «جشنواره تعاملی زعفران» از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا در مرحله اول خود را برای دست‌اندرکاران برنامه معرفی کنند و در مراحل آتی و با کمک دبیران و داوران هر بخش به تولیدمحتوا بپردازند.

ویدئوهای تولیدشده نیز در برنامه‌های آینده از «زعفران» نمایش داده می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برنامه و جشنواره تعاملی می‌توانید به صفحه zaferantv مراجعه کنید.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی