1399/5/12 |
10:36 |
شناسه خبر: 43841

مردم از روایت تصویری مبارزه با تروریسم در «شاهرگ» چه می‌گویند؟

پخش سریال «شاهرگ» با استقبال و نظرات مختلف مخاطبان در فضای مجازی همراه شده است.

شبکه دو /

 

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، با گذشت هشت قسمت از پخش سریال «شاهرگ»، این مجموعه تلویزیونی به قسمت‌های هیجان‌انگیز داستان خود رسیده است.

این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سید جلال اشکذری و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، روند مبارزه مأموران امنیتی با فعالیت‌های تروریستی گروهک منافقین در سال ۱۳۶۰ را در بستر داستانی مهیج به تصویر کشیده است.

مخاطبان در این شب‌ها شاهد فضای پرتنش سال‌های ابتدایی دهه شصت و کارشکنی و رعب‌آفرینی منافقین بودند


چهار سال ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی را می‌توان دوران پرالتهاب و همراه با بی‌ثباتی در ساخت سیاسی کشور دانست. مقطعی که در آن نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران در معرض ده‌ها تهدید داخلی و خارجی قرار داشت.

علاوه بر ترور شخصیت‌های تأثیرگذار نظام به دست گروهک‌های تروریستی همچون منافقین و فرقان، وقوع جنگ تحمیلی، ناآرامی در دانشگاه‌ها، غائله بنی‌صدر، ماجرای تسخیر لانه جاسوسی و حل موضوع گروگان‌ها همگی دست به دست هم داده بودند تا این سال‌ها را به دورانی استثنایی در تاریخ سیاسی معاصر ایران تبدیل کنند.

«شاهرگ» جدیدترین سریال تلویزیونی است که داستان خود را بر پایه مقطع زمانی سال‌های ابتدایی دهه شصت اقدامات تروریستی منافقین قرار داده است.

اما پخش این سریال با واکنش‌های متفاوتی از سوی مخاطبان مواجه شده است. به گونه‌ای که پس از پخش هر قسمت از این سریال نظرات مختلفی در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد. در ادامه بخش‌هایی از این نظرات را که از سوی بینندگان سریال در فضای مجازی منتشر شده را در لینک زیر مرور می‌کنیم.

 

https://www.yjc.ir/fa/news/7415664/

 
ارسال نظر
captcha
نظرسنجی