مسافر ماه
«مسافر ماه» عنوان جُنگ شبانه شبکه دو سیماست که هرشب در ماه مبارک رمضان روانه آنتن می شود. محوریت این برنامه پرداختن به سبک زندگی انسان هاییست که پس از عبور از مسیری دشوار به اهداف خود رسیده اند و پس از رسیدن به قله های موفقیت تلاش کرده اند تا در زندگی دیگران نیز...
زمان پخش : هر شب پس از گفت و گوی ویژه خبری

موضوع:

«مسافر ماه» عنوان جُنگ شبانه شبکه دو سیماست که هرشب در ماه مبارک رمضان روانه آنتن می شود. محوریت این برنامه پرداختن به سبک زندگی انسان هاییست که پس از عبور از مسیری دشوار به اهداف خود رسیده اند و پس از رسیدن به قله های موفقیت تلاش کرده اند تا در زندگی دیگران نیز به صورتی مثبت موثر باشند که این تاثیرگذاری از مسیر آموزش، اشتغالزایی، شرکت در امور خیر و ... می گذرد.

این برنامه علاوه بر بهره بردن از گفت و گو با مهمانان ذکر شده، اجرای آهنگ ها و نواهای متناسب با فضای معنوی رمضان توسط خوانندگان مختلف، کمپین کمک رسانی به سیل زدگان خوزستان و لرستان و گزارش هایی از این مناطق و ... از بخش های مختلفی تشکیل شده است.

«رنگ خدا» یکی از بخش های این برنامه است که به گفت و گو با کودکان 7 تا 10 سال و دریافت های صادقانه و شفاف آنها از خالق هستی مربوط می شود. در بخش «قرار خصوصی» بررسی روابط اجتماعی و خانوادگی جوانان مورد توجه قرار دارد. در این بخش با تکیه بر پرسش و پاسخ هایی جملات تاثیرگذاری مطرح می شود؛ جملاتی که در فرازهایی از ادعیه ماه رمضان وجود دارند اما از کنار آن به سادگی گذشته ایم.

«جهان اطراف من» عنوان یکی دیگر از بخش های «مسافر ماه» است که به گفت وگو با افرادی که سهم خود را به درستی و به شکلی غیر کلیشه ای نسبت به جهان پیرامون شان ادا کرده اند؛ تعلق دارد.

 

عوامل:

تهیه کننده: احسان ارغوانی

سردبیر و مجری: محسن آزادی

 

گروه برنامه ساز: اجتماعی فرهنگی

ارسال نظر
captcha