سریال حکایت‌های کمال + دانلود و مشاهده
نوجوانی به نام «کمال» به همراه خانواده اش راهی تهران می‌شوند. این اتفاق‌ها در دهه ۴۰ و زمانی که مردم تهران با نظام ستمشاهی درگیر بودند؛ رخ می‌دهد. این سریال با نگاهی به وضعیت اجتماعی آن برهه از زمان به خاطره‌سازی از آن سال‌ها نیز می‌پردازد.
زمان پخش : شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:35 تکرار : روز بعد ساعت‌های1:30 بامداد، 12:15 و 16:15، خلاصه هفتگی پنجشنبه‌ها ساعت 21:35

"علاوه بر سایت شبکه با مراجعه به کانال شبکه دو سیما در پیام رسان سروش به آدرس https://sapp.ir/tv2_irib سریال را در بازه زمانی کوتاه‌تری مشاهده و دریافت کنید"

موضوع:

نوجوانی به نام «کمال» به همراه خانوادهاش راهی تهران می‌شوند. این اتفاق‌ها در دهه ۴۰ و زمانی که مردم تهران با نظام ستمشاهی درگیر بودند؛ رخ می‌دهد. این سریال با نگاهی به وضعیت اجتماعی آن برهه از زمان به خاطره‌سازی از آن سال‌ها نیز می‌پردازد. «حکایت‌های کمال» که برگرفته از کتابی به همین نام است، به قلم محمد میرکیانی نوشته شده و بیشترین بخش فیلمبرداری آن در شهرک کمال واقع در شهرک سینمایی غزالی انجام شده است.

 عوامل:

بازیگران:

محمود پاک‌نیت، شهره لرستانی، محمدرضا شیرخانلو، حمید ابراهیمی، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه‌خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، بیتا خردمند، کاظم هژیرآزاد، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبر سنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیر دوست، عباس محبوب، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات و ...

 

تهیه کننده: محسن شایان‌فر

کارگردان: قدرت‌ا... صلح‌میرزایی

نویسندگان: نسیم عرب‌امیری، آزاده محسنی، کریم خودسیانی، سید حسین امیرجهانی

مدیر تصویربرداری: ناصر محمودکلایه

صدابردار: وحید سلطانی

طراح لباس: مهناز نوروزی

طراح صحنه: فرهاد عزیزی‌فر

گریم: بابک شعاعی

آهنگساز: فردین خلعتبری

صداگذاری و میکس: محمود موسوی‌نژاد

مدیر‌ تولید: سعید کنگاورنظری

مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی

 

گروه برنامه ساز: فیلم و سریال

تعداد قسمت‌ها: 31 قسمت

زمان آغاز پخش: شنبه 11 آبان 98

 

ارسال نظر
captcha