روایتی از روند تولید برنامه‌های شبکه دو در نسخه بازبینی

برنامه "نسخه بازبینی" یکی از جدیدترین تولیدات شبکه دو سیما با هدف معرفی برنامه‌های شاخص این شبکه تولید و روانه آنتن شد.

معرفی برنامه

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، محمدجواد شفاه تهیه‌کننده "نسخه بازبینی" درباره تفاوت این برنامه با سایر برنامه‌های معرفی تولیدات شبکه‌ها اظهار کرد: در "نسخه بازبینی" تلاش کرده‌ایم معرفی برنامه‌ها به صورتی پویاتر همراه با یک روایت و در تعامل نزدیک با عوامل برنامه‌ها اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه دوربین در این برنامه دارای کاراکتر ویژه‌ای است، عنوان کرد: گفت‌وگو با عوامل ساخت یک برنامه به صورت پرسش و پاسخ‌های متداول نیست. در "نسخه بازبینی" دوربین وارد فضای کاری تیم تولید می‌شود. در این تعاملِ نزدیک مخاطب هم با مسئولیت‌های مختلف کاری در یک پروژه برنامه‌سازی آشنا می‌شود و هم در محیط تولید قرار می‌گیرد و شاهد گفت‌وگویی صمیمانه با عوامل برنامه خواهد بود.

شفاه ادامه داد: در فصل اول این مجموعه به معرفی برنامه‌هایی همچون «سندباد»، «طبیعت ۳۶۰ درجه»، «تازه دم»، «اقیانوس آرام»، «کافه بازی»، «دی‌بی‌سی»، «وضعیت زرد»، «محیا» و... پرداخته خواهد شد.

گفتنی است برنامه «نسخه بازبینی» کاری از گروه دانش و اقتصاد به تهیه‌کنندگی محمدجواد شفاه و کارگردانی احسان محبوبی است که از شنبه تا پنجشنبه حوالی ساعت ۲۱ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها