printlogo


روایت دیدار جانبازان قطع نخاعی با رهبر معظم انقلاب در برنامه «از آسمان»
روایت دیدار جانبازان قطع نخاعی با رهبر معظم انقلاب در برنامه «از آسمان»
کد خبر: 30495 تاریخ: 1394/12/2 14:49
برنامه از آسمان امشب، 1 مهر به روایت دیدار جمعی از جانبازان قطع نخاعی و بالای ۷۰ درصد با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب می‌پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «از آسمان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیر خورشیدی فرد بخش‌هایی از دیدار عاشقانه جانبازان قطع نخاع با رهبرمعظم انقلاب را به تصویر می‌کشد.
در این مستند که امشب از ساعت 17:30 روی آنتن شبکه دو می‌رود، شور، شعف و نشاط جانبازان دفاع مقدس از دیدار با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در قاب تلویزیون نقش می‌بندد.رهبر معظم انقلاب 29 شهریور در آستانه هفته دفاع مقدس با جمعی از جانبازان بالای هفتاد درصد از نزدیک دیدار و در فضایی صمیمی آنان را مورد تفقد قراردادند.همچنین در این قسمت از برنامه از آسمان حضور «اسطوره‌های ماندگار» دفاع مقدس در حرم حضرت امام خمینی (ره) و تجدید میثاق آن‌ها با معمار کبیر جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته خواهد شد.
«از آسمان» کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است، این برنامه به بهانه هفته دفاع مقدس 1 تا 6 مهرماه هرروز از ساعت 17:30 میهمان‌خانه مخاطبان خود می‌شود و می‌کوشد در گفتگو با جانبازان دوران دفاع مقدس ،آن ایام را با مرور خاطرات تداعی نماید.
بازپخش این برنامه روزهای 2 تا 8 مهر از ساعت 8 خواهد بود.
لینک مطلب: http://tv2.ir/News/30495.html