printlogo


آسیب شناسی مخارج عید در برنامه «زنده باد زندگی»
آسیب شناسی مخارج عید در برنامه «زنده باد زندگی»
کد خبر: 30629 تاریخ: 1394/12/15 18:26
برنامه «زنده باد زندگی» در برنامه روز یکشنبه 16 اسفندماه خود به آسیب شناسی مخارج عید و قابلیت ها و سرمایه های زمین شناختی ایران می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، حسن مخملی، اقتصاددان، مهمان این قسمت از «زنده باد زندگی» است تا در مورد آسیب های مترتب بر مصرف گرایی نوروزی صحبت کند. مباحثی چون روح غیر تولیدی که در برخی رفتارهای نوروزی ما سایه انداخته در این برنامه مورد توجه است. از جمله رفتارهای فوق می توان به اسرافی که در کاشت سبزه صورت می گیرد، تلاشی که در عیدی دادن وجه نقد وجود دارد، طبخ شیرینی در منزل و ... اشاره کرد.

همچنین سه استاد و پژوهشگر حوزه زمین شناسی، معدن و گوهرشناسی از دیگر مهمانان این برنامه هستند. داریوش ادیب و سیدحسن مدنی به همراه میرمحمدی درباره گوهرهای ایران ، قابلیت ها و سرمایه های زمین شناختی ایران گفت وگو کرده و در حوزه پژوهشگری، استحصال، استخراج، یافت و فرآوری معدن و سنگ های قیمتی ایران اطلاعاتی ارائه خواهند داد.

«زنده باد زندگی» با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی، کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که روزهای شنبه تا دوشنبه ساعت 9:40 روی آنتن شبکه دو می رود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

لینک مطلب: http://tv2.ir/News/30629.html