printlogo


بررسی دو طرح « بازوی رباتیک» و «طرح به دید» در برنامه «دات آی آر»
بررسی دو طرح « بازوی رباتیک» و «طرح به دید» در برنامه «دات آی آر»
کد خبر: 41581 تاریخ: 1395/8/4 18:00
« بازوی رباتیک» و «طرح به دید» عنوان دو طرحی هستند که سه شنبه و چهارشنبه 4 و5 آبان ماه در برنامه «دات آی آر» بررسی خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در برنامه سه شنبه 4 آبان ماه تولید «طرح به دید» مرور خواهد شد. این دستگاه برای افراد کم بینا مفید خواهد بود و توسط سید منصور معین زاده در یک شرکت دانش بنیان طراحی شده است.
طرح دیگری که برنامه «دات آی آر» چهارشنبه 5 آبان ماه به آن می پردازد، «بازوی رباتیک» نام دارد. این وسیله قابلیت کاربرد گسترده ای در بخش های آزمایشگاهی داشته و توسط رامین محمدی زند طراحی شده است.
گفتنی است «دات آی آر» با هدف تحقق اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار تولید شده و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت های گوناگون، راه های نوینی برای کسب درآمد و خلق ایده های کارآمد یافته اند به این برنامه دعوت می شوند.
«دات آی آر» با مشارکت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.
لینک مطلب: http://tv2.ir/News/41581.html