printlogo


با حضور سردار غلامرضا جلالی صورت می گیرد؛ شناخت دقیق تر جایگاه پدافند غیرعامل در برنامه «زنده باد زندگی»
با حضور سردار غلامرضا جلالی صورت می گیرد؛ شناخت دقیق تر جایگاه پدافند غیرعامل در برنامه «زنده باد زندگی»
کد خبر: 41592 تاریخ: 1395/8/9 14:08
«زنده باد زندگی» دوشنبه 10 آبان ماه میزبان سردار غلامرضا جلالی ؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور است تا به بررسی ضرورت اهمیت پدافند غیرعامل، جایگاه آن و شناخت دقیق تر این مفهوم بپردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در بخش دیگر این برنامه حمید مدنی؛ کارشناس سیستم های گرمایشی و کارشناس ایمنی با شروع فصل سرما به ارائه اطلاعاتی در خصوص استفاده از وسایل گرمازا با رعایت ایمنی بالا می پردازد.
همچنین گروه تئاتر خیابانی مات(معنویت، اندیشه، تئاتر) نیز مهمان دیگر برنامه «زنده باد زندگی» است. این گروه با هدف نمایش معضلات و آسیب های اجتماعی چون اعتیاد و طلاق یا آموزش ضمنی پیشگیری از آسیب های حوادث انفجاری مین در قالب تئاتر به روستاها سفر می کنند.
گفتنی است این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.
«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

لینک مطلب: http://tv2.ir/News/41592.html