printlogo


«آدم‌های خوب شهر» از مرحوم حاج حسین تهرانی‌مقدم می‌گوید
«آدم‌های خوب شهر» از مرحوم حاج حسین تهرانی‌مقدم می‌گوید
کد خبر: 43647 تاریخ: 1399/2/29 20:35
قصه نیکوکاری مرحوم حاج حسین تهرانی مقدم در «آدم‌های خوب شهر»

شبکه دو /

 

«آدم‌های خوب شهر» در جدیدترین قسمت خود که دوشنبه 29 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه دو روانه آنتن می‌شود به مرور قصه یکی از بازاریان نیکوکار و خیّر شهر می‌پردازد که حدود یک ماه پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این قسمت از برنامه «آدم‌های خوب شهر» با حضور خانواده زنده‌یاد حاج حسین تهرانی‌مقدم روایتگر بخشی از زندگی  این مرحوم  است؛ فردی نیک‌خواه که نزدیک به 20 سال از عمر خود را به برداشتن گام‌هایی خیر در حل مشکلات درمانی افراد نیازمند گذراند و امروز نزدیک به چهل روز است که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دنیا رفته است.

مرحوم حاج حسین تهرانی مقدم در کنار تلاش‌های خود و همراه کردن خیّران شهر برای پرداخت هزینه درمان افراد نیازمند، با نزدیک به 20 بیمارستان معتبر شهر در ارتباط بود تا از طریق این بیمارستان ها مشکلات درمانی این افراد رفع شود.

«آدم‌های خوب شهر» داستان کسانی‌ست که توانسته‌اند برای خوب شدن حال دیگران قدم بردارند. این برنامه، با اجرای سید کاظم احمدزاده در هر قسمت سوژه و روایتی خاص از زندگی یکی از مردم خوب شهر را دنبال می‌کند. این قدم خیر می‌تواند در دل خانواده اتفاق افتاده باشد یا در سطح جامعه؛خرد باشد یا کلان؛ آنچه مهم است دایره توجه به کسانیست که نیازمند کمک ما هستند هرچند جزو خانواده یا اطرافیان ما نباشند.

«آدم‌های خوب شهر» کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی‌اکبر کریمی که هر روز در ایام ماه مبارک رمضان ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

 

لینک مطلب: http://tv2.ir/News/43647.html