1395/5/18 |
15:05 |
شناسه خبر: 31327

سوالات متداول

برای دانلود برنامه هایی که از شبکه پخش می شود، در صورتی که بر روی سایت نباشد، باید چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما می توانید با مرکز سروش سیما به شماره 24960 تماس حاصل فرمایید تا برنامه مورد نظر برایتان ارسال شود. همچنین در صورتی که تعداد درخواست ها برای قرار دادن برنامه روی سایت به نصاب معینی برسد برنامه مورد نظر روی سایت شبکه نیز قرار می گیرد.

 

برنامه های درخواستی همچون دل افروزان، کمی دور کمی نزدیک و ... چگونه بر روی سایت قرار می گیرد؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز در صورت افزایش درخواست مخاطبان درخصوص آپلود این برنامه ها و حد نصاب معین برنامه ها بر روی سایت شبکه بارگذاری می شوند.

 

برای دانلود قسمتهای مختلف سریال ها باید به کدام قسمت سایت مراجعه کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز برای دانلود قسمتهای سریالهای ایرانی شبکه می توانید به بخش دانلودها، گزینه فیلم بروید و فایلهای تصویری سریالها را دانلود نمایید.

 

فرزندم برنامه عمو پورنگ را دوست دارد. این برنامه بر روی سایت وجود دارد؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز این برنامه بر روی سایت قرار دارد و شما برای دانلود قسمتهای این برنامه می توانید به بخش دانلودها، گزینه فیلم بروید و فایلهای تصویری برنامه محله گل و بلبل و عیدانه عمو پورنگ را دانلود نمایید.

 

سوره الرحمن خیلی جالب است. چرا این برنامه بر روی سایت نیست؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز این برنامه بر روی سایت قرار دارد و شما برای دانلود این برنامه می توانید به بخش دانلودها، قسمت فیلم بروید و فایل تصویری سوره الرحمن را دانلود نمایید.

 

تیتراژ برخی از سریالها یا برنامه ها خیلی زیبا هستند. در صورتی که بخواهیم به آنها بر روی سایت دسترسی داشته باشیم باید به کدام قسمت مراجعه کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز برای دانلود تیتراژ برنامه ها و سریالهای مورد نظرتان می توانید به بخش دانلودها، گزینه صوت بروید و فایل صوتی مورد نظرتان را دانلود نمایید و در صورت عدم وجود آن نام تیتراژ برنامه را بنویسید تا در اولین فرصت بر روی سایت قرار گیرد.

 

برای طرح سؤالاتمان با بخش خبری 20:30 چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما می توانید به سایت www.simanews.ir مراجعه کنید و در بخش تماس با ما، اخبار مورد نظر را انتخاب کرده و سؤال خود را در آن قسمت طرح کنید. همچنین می توانید با شماره 22160 تماس حاصل فرمایید تا شما را به پخش اخبار یا بخشهای خبری مرتبط کنند.

 

برای دانلود خبری که از شبکه پخش شده، مثلاً گفتگوی ویژه خبری یا خبر 20:30 باید چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما می توانید به سایت www.simanews.ir مراجعه کنید و در بخش آرشیو، اخبار مورد نظر را انتخاب کرده و فایل مربوط را دانلود نمایید.

 

برای لغو عضویت پیامکهای سریال برادر که برایمان ارسال می شود، باید چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز اگر شماره تلفن شما، ایرانسل است میتوانید حرف لاتین L بزرگ را به سامانه 305024 ارسال کنید تا عضویتتان لغو شود. اگر تلفن شما همراه اول است میتوانید با شماره 09990 (سامانه اطلاع رسانی همراه اول) تماس بگیرید تا به صورت دستی عضویت شما را از این سامانه لغو نمایند.

 

فرزند من خیلی دوست دارد به برنامه عمو پورنگ بیاید. لطفاً راهنمایی ام کنید.

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز محله گل و بلبل که در حال حاضر از شبکه پخش می شود، ضبط شده و امکان حضور مجدد در آن نمی باشد. هرزمان سری جدید این برنامه شروع شد و برنامه در این خصوص فراخوانی بعمل آورد، بر روی سایت شبکه قرار می گیرد.

 

برنامه اون یکی ها خیلی زیباست فقط زمان پخش آن مناسب نیست. لطفاً زمان آن را تغییر دهید یا برای آن تکرار در نظر بگیرید.

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز این برنامه تکرار ندارد و در حال حاضر زمان پخش آن تغییر نمی کند.

 

نوروز امسال در قلک عمو پورنگ پول فرزندم را ذخیره کردم ولی الان نمی توانم آن مبلغ را برداشت کنم. باید چکار کنم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما می توانید ایمیل خود را برایمان ارسال کنید تا نحوه برداشت پول پس انداز شده خود را برایتان توضیح دهیم.

 

من جزو برندگان تلفنی مسابقه ثانیه ها هستم ولی هنوز جایزه خود را دریافت نکرده ام. باید چکار کنم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما می توانید ایمیل خود را برایمان ارسال کنید تا نحوه برداشت پول پس انداز شده خود را برایتان توضیح دهیم.

 

برای لغو عضویت مسابقه پیامکی سریال هشت و نیم دقیقه باید چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز اگر شماره تلفن شما، ایرانسل است میتوانید حرف لاتین L بزرگ را به سامانه 305026 ارسال کنید تا عضویتتان لغو شود. اگر تلفن شما همراه اول است میتوانید با شماره 09990 (سامانه اطلاع رسانی همراه اول) تماس بگیرید تا به صورت دستی عضویت شما را از این سامانه لغو نمایند.

 

برای تماشا یا دانلود سریال هشت و نیم دقیقه باید به کجا مراجعه کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز شما برای دانلود این سریال می توانید به بخش دانلودها، قسمت فیلم بروید و فایل تصویری این سریال را تماشا یا دانلود نمایید.

 

برای حضور فرزندانمان در برنامه محله گل و بلبل باید چکار کنیم؟

با سلام و ممنون از پیامتان. دوست عزیز لطفاً عدد 16 را به سامانه 3003 ارسال نمایید تا طبق نوبت امکان حضور فرزندانتان در این برنامه مهیا شود. ضمناً رده سنی که در این برنامه حضور دارند مابین 6 تا 11 سال هستند.

ارسال نظر
captcha