روضه رضوان

«روضه رضوان» به عنوان یکی از ویژه برنامه های تخصصی حج و زیارت درهفته حج با پنج برنامه زنده و در تمام ایام حج از شهرهای مکه و مدینه روانه آنتن شبکه دو سیما خواهد شد.

معرفی برنامه

موضوع:

برنامه «روضه رضوان» به عنوان یکی از ویژه برنامه های تخصصی حج و زیارت درهفته حج با پنج برنامه زنده و در تمام ایام حج از شهرهای مکه و مدینه روانه آنتن شبکه دو سیما خواهد شد.

در پنج برنامه زنده تلاش خواهد شد تا آخرین اتفاقات و مسایل مربوط به اعزام زائران کشورمان و تذکرات مهم در مسائل مختلف حجاج از زبان مسئولان حج و زیارت و کارشناسان حوزه های مختلف در حج تمع برای زائران تشریح شود .

 این برنامه با حضور یک مجری و یک کارشناس در هر برنامه پیرامون مسائل مختلف حج ۹۷ و حج های سال گذشته صحبت خواهد کرد و با توجه به صحبت های مطرح شده آیتم هایی از تصاویر مراسم حج سال های گذشته برای آشنایی بیشتر مخاطبان پخش خواهد شد .

در طول ایام حج نیز «روضه رضوان» هر هفته دو برنامه ۳۰ دقیقه ای خواهد داشت که در این سلسله برنامه ها سعی خواهد شد تا با استفاده از تصاویر ناب از زائرانی که از شهرها و روستاهای کشور عزیزمان با آداب و فرهنگ های مختلف در فضای عطرآگین مکه و مدینه حضور دارند گفتگو کرده و با بهره گیری از روایت هایی سعی در انعکاس گوشه ای از این حرکت عظیم را به عنوان یکی از بزرگترین اجتماعات جهان اسلام دارد.

 

عوامل:

تهیه کننده: مصطفی علی اکبری

مجری: مهدی صفری

 

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها