روایت رویدادهای محرمی در صد سال گذشته با یک قرن با امام حسین علیه السلام

برچسب :

معرفی

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این مستند تاریخی – روایی با حضور چهره‌های فرهنگی، هنری، ذاکرین اهل بیت علیه السلام و کارشناسان مذهبی و با بهره گیری از آرشیوی از تصاویر دیده نشده در ۱۷ قسمت ۲۰ دقیقه ای روایتگرِ رویدادهای محرمی، اماکن مهم، شخصیت‌های تاثیرگذار در آئین‌های عاشورایی، عزاداری‌ها و ...  در صد سال گذشته خواهد بود.
روضه‌های خانگی، ممنوعیت روضه در قبل از انقلاب، تکیه دولت، چهارپایه خوانی، محرم و امام حسین(ع) در جنگ و انقلاب، دسته‌گردانی، میان‌داری، نوآوری در نوحه، آئین‌های رویشی و ... از جمله موضوعات مورد بررسی در این برنامه خواهد بود.
دکتر ولایتی، حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی، حاج ولی‌الله کلامی زنجانی، حاج اکبر مولایی، مهدی امین فروغی، صادق آهنگران، رضا هلالی، نصرالله حدادی، موسی حقانی، حمید علیمی، سعید حدادیان، حاج محمد طاهری، حاج مرتضی طاهری و ... کارشناسانی هستند که در این مستند حضور خواهند داشت.
«یک قرن با حسین (ع)» به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی  که از چهارشنبه 20 مرداد مصادف با 2 محرم هرشب ساعت ۲۱ روانه آنتن می‌شود.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها