دهه شصتی

«دهه شصتی» از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیما از جمعه 28 آذر ساعت 16:15

معرفی برنامه

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ فرج آلادین که تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را به عهده دارد، اظهار داشت: هر قسمت از این برنامه 25 دقیقه است و در 26 قسمت تقدیم مخاطبان می‌شود. هدف برنامه نیز ایجاد امید، آگاهی و حال خوب در میان مخاطبان «دهه شصتی» برنامه است که یکی از پرجمعیت‌ترین دهه‌های حال حاضر کشور  هستند.

او در باره بخش های مختلف برنامه گفت: در هر قسمت از این برنامه یک موضوع ویژه مربوط به دهه شصت دنبال می‌شود و از حضور یک میهمان اصلی بهره می‌بریم که این مهمان می‌تواند از هنرمندان و یا ورزشکاران خاطره ساز دهه شصت بوده و یا خود دهه شصتی باشد. 

آلادین ادامه داد: در بخش دیگر این برنامه به سراغ دهه شصتی های موفق خواهیم رفت و مسیرشان برای موفقیت را بررسی می کنیم که البته رویکردی طنز خواهد داشت. مجری این بخش سعید چهرگانی است.

او با اشاره به استفاده از زبان طنز در برنامه بیان داشت: بخش بعدی برنامه که رویکردی طنز  دارد، خاطرات بامزه دهه شصتی ها را در قالب نمایش به تصویر می‌کشد. از بخش های دیگر این برنامه می توان به «تازه نفس» اشاره کرد که در آن آهنگ‌های خاطره‌ساز دهه شصتی ها پخش می شود و آنهایی که خوش صدا هستند این آهنگ‌ها را بازخوانی می کنند.

تهیه‌کننده «دهه شصتی» افزود: در بخش دیگری از  برنامه نیز  عکس‌های ارسالی مخاطبین از دهه شصت به نمایش در می آید.

این برنامه کاریست از گروه دانش و اقتصاد به تهیه‌کنندگی و اجرای فرج آلادین که جمعه ها حوالی ساعت 16:15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

گفتنی است فرج آلادین مجری برنامه کار خود را از سال 1374 با بازی در سریال‌های سیمای خانواده شبکه یک آغاز کرده و در سریال‌های مختلفی از جمله تقلب ، بهترین فرصت ، اکازیون ، بدگمان و ... نقش آفرینی کرده است. وی علاوه بر بازیگری  از سال 79 به عنوان نویسنده و دستیار کارگردان با مجموعه های مختلفی از جمله هفت رنگ و گلبرگ به صورت رسمی وارد عرصه نویسندگی شده و نویسندگی چندین تله فیلم را در کارنامه خود دارد. 

مجموعه برنامه های در گذر لحظه ها ، همه با هم ، میزان و برخی مستند های تلویزیونی از جمله فعالیت‌‌های این مجری دهه شصتی بوده است. وی در شبکه دو سیما،  تله فیلم (قرار نبود اینجوری شه ) با بازی ارژنگ امیر فضلی ، شادروان سیروس گرجستانی ، خسرو احمدی و... را روانه آنتن کرده است. 

از دیگر عوامل برنامه دهه شصتی  می توان به کارگردان : فرج آلادین ، بازیگران : سعید چهرگانی ، فرزانه خاکپور ، پیام محتشمی ، کارشناس : محمود یوسفی  نویسندگان : علیرضا دانش، محمد ذاکر حسینی ، مجید کوچکی ، مشاورهنری : علیرضا آلادین ، تصویربرداران : امید فولادوند ، بابک نعمتی ، حسین غلامی مدیر تولید : مهدی نقاشان ، برنامه ریز و هماهنگی : مریم احمدی ، طراح دکور : عطیه فلاحت ، طراح لباس : عاطفه حشمتیان و.... اشاره کرد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها