کارِ خونه

«کارِ خونه» با اجرای مسعود فروتن

معرفی برنامه

«کارِ خونه» با اجرای مسعود فروتن از تولیدات گروه خانواده شبکه دو سیما است که به مشاغل خانگی و چگونگی رشد اقتصادی خانواده‌ها می‌پردازد.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «کارِ خونه» عنوان یکی از تازه‌ترین تولیدات گروه خانواده شبکه دو سیما با اجرای مسعود فروتن است که با شعار «هر خونه یک کار خونه» و «برای شروع هیچ دستی خالی نیست» به مشاغل خانگی و چگونگی رشد اقتصادی خانواده‌ها می‌پردازد.

این برنامه حاصل تلاش گروه برنامه‌ساز «عصر خانواده» است که بناست تا با پرداختن به مشاغل خانگی و روایت شکست ها و موفقیت های افرادی که این مشاغل را تجربه کرده اند به توسعه کسب و کارهای خانگی بپردازد.

«کارِ خونه» تلاش می‌کند تا همه جوانب یک فعالیت اقتصادی خانگی را برای مخاطب بررسی کند تا او با آگاهی وارد عرصه تولید شود و با کمترین سرمایه‌های اقتصادی نیز مسیر صحیحی را برای شروع کسب و کار خانگی خود آغاز کند.

تفاوت برنامه «کارِ خونه» با نمونه های مشابه آن این است که برای هر سطح از توانمندی اقتصادی و امکان کسب و کار یک نمونه واقعی معرفی می شود و سپس توسط کارشناسان برنامه که در استودیو حضور دارند،نقاط ضعف و قوت کارآفرین مورد بررسی قرار می گیرد و نکات کلیدی و طلایی برای پیشرفت کارهای خانگی به مخاطب ارایه می شود.

رضا شیرازی و فاطمه کریموند کارشناسان ثابت «کارِ خونه» هستند و در هر برنامه از کارشناسان مرتبط نیز استفاده می‌شود.

«کارِ خونه» کاریست از گروه خانواده شبکه دو به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و کارگردانی رضا داستانی که جمعه‌ها حوالی ساعت ۱۲:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها