بسته پیشنهادی

«بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی

معرفی برنامه

«بسته پیشنهادی» به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی، برنامه‌ایست در رابطه با پیشنهادات ویژه به مخاطبان تلویزیون برای ایجاد یک حال خوب که جمعه شب‌ها ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

 

مژده لواسانی مجری این برنامه در بخش‌های مختلفی با هنرمندان از زاویه‌های متفاوتی گفتگو می‌کند و متناسب با سوژه برنامه از مختصات آدم‌های خوب، همسایه، شهروند، خاطرات و حتی انتخاب‌های خوب سخن گفته می‌شود و به این ترتیب مهمانان و چهره‌هایی از حوزه‌های مختلف در برنامه حضور پیدا می‌کنند تا به ایجاد این حال خوب کمک کنند.

همچنین «بسته پیشنهادی» شامل آیتم‌های گفتگو با مهمان، «احوالپرسی»، «چهره هفته»، «بسته خبری»، «فتوکلیپ» و «بسته پیشنهادی» است که هر یک روی اخبار و پیشنهاداتی در حوزه‌های مختلف کتاب، موسیقی، فیلم و... تمرکز دارد و در مدت ۶۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

دکور این برنامه را هم یک تیم زنانه برعهده داشته است و تلاش شده از نمادهای هنری و زیبایی شناسانه در این طراحی کمک گرفته شود.

عوامل «بسته پیشنهادی» به این شرح هستند؛ مژده لواسانی مجری، الهه بهبودی تهیه کننده، سیامک میثاقی کارگردان بخش مستندها، ساتیار امامی دبیر بخش عکس، پریسا علی محمدی طراح دکور، مریم ناظران هماهنگی مهمان، عطیه موذن مدیر روابط عمومی.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها