آغاز پخش ورزش از نگاه دو

بازگشت «ورزش از نگاه دو» به جدول پخش شبکه دو

معرفی برنامه


آغاز پخش «ورزش از نگاه دو» با بررسی موضوعات روز ورزشی از شبکه دو
فصل جدید «ورزش از نگاه دو» از جمعه روی آنتن شبکه دو

فصل جدید برنامه «ورزش از نگاه دو» به عنوان یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های ورزشی تلویزیون، از جمعه 7 خردادماه ساعت 23:00 با اجرای افشین عبداللهیان روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ در این فصل از برنامه «ورزش از نگاه دو» در هر قسمت پرونده‌ای ویژه؛ شامل دغدغه‌ها، چالش‌ها و موضوعات روز ورزش ایران  برای بینندگان این برنامه گشوده می‌شود و در ادامه برای تبیین مباحث مورد نظر از کارشناسان و مهمانان ویژه‌ای به صورت حضوری و ارتباط تصویری بهره خواهد برد.
بررسی رویدادها و اتفاقات ورزشی در هفته‌ای که گذشت، گفتگوی ویژه با شخصیت‌های ورزشی، ارتباط زنده تصویری با مسئولین و مدیران ورزشی، معرفی بهترین بازیکن فوتبال هفته و ... از دیگر بخش های این برنامه است.
همچنین با توجه به نزدیک شدن به المپیک 2021 توکیو در یک باکس ویژه به موضوعات مربوط به المپیک اعم از آخرین اخبار المپیک، مهمانان المپیکی، فدراسیون‌ها و ورزشکارانی که سهمیه المپیک دریافت کرده‌اند و ... پرداخته خواهد شد.
«ورزش از نگاه دو» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی پژمان ماندگاری و اجرای افشین عبداللهیان که جمعه ها ساعت 23:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها