مشاهده خبر

جدول پخش برنامه‌های شبکه دو در دهه دوم محرم

با اتمام دهه اول محرم، تغییرات جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ بر این اساس مجموعه‌های نمایشی «بچه زرنگ» و «آقای قاضی» و برنامه‌های «آن»، «فصل دوم چند روایت معتبر»، «در لحظه»، «مرد و نامرد»، «برو پی کارت»، «از سرگذشت»، «یک قرن با حسین(ع)»، «کام شیرین»، «از مامان بگو»، «پاورقی»، «دی بی سی» و «خیلی دور خیلی نزدیک» در جدول پخش برنامه‌های این شبکه جانمایی شدند.

با اتمام مجموعه نمایشی «ناگهان حسین»، دو قسمت از مجموعه مستند روایی «بچه زرنگ» روانه آنتن می‌شود که زندگی شهدای بزرگوار مصطفی صدرزاده و حسین عطایی را به تصویر می‌کشد. این دو قسمت، شنبه و یکشنبه هفتم و هشتم مرداد ساعت 21:10 روانه آنتن شده و بازپخش آن روز بعد ساعات 2:15 بامداد، 10 صبح و 16:15 خواهد بود.

مجموعه «آقای قاضی» با ایفای نقش بهزاد خلج در نقش آقای قاضی از دوشنبه در باکس سریال شبانگاهی شبکه، می‌نشیند که هرشب ساعت 21:10 روانه آنتن می‌شود.

با اتمام برنامه «علامت»، برنامه‌های «آن» و «فصل دوم چند روایت معتبر» پخش می‌شود. برنامه «آن» با روایت خلق آثار هنریِ محرمی و مذهبیِ مرد‌م‌پسند و چگونگی فراگیری آن در جامعه با اجرای امیرحسین سمیعی، شنبه و یکشنبه ساعت 22 روانه آنتن خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات 5 صبح و 17:30 خواهد بود.

«فصل دوم چند روایت معتبر» نیز با نمایش تصاویر واقعی از سختی‌ها‌، دغدغه‌ها و سبک زندگی اقشار مختلف جامعه و موضوعاتی همچون «مداحان نوجوان»، «مستبصرین» و «همرزمان حاج قاسم سلیمانی» و... از دوشنبه تا پایان هفته ساعت 22 مهمان خانه مخاطبان خواهد بود و بازپخش آن روز بعد ساعات 5 صبح و 17:30 است.

با اتمام برنامه «چشمه زندگی» که سلسله سخنرانی‌های استاد حاج حسین انصاریان را در دهه اول محرم روانه آنتن می‌کرد، برنامه «در لحظه» با محوریت تصمیم‌گیری درست در لحظات ناب و مقایسه تصمیم‌گیری‌های به موقع یاران امام حسین(ع) و تأثیرات مثبت و منفی آن در زندگیشان، با اجرای سعید ارشد، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:30 پخش خواهد شد.

در باکس برنامه‌های کودک و نوجوان نیز برنامه «مرد و نامرد»، جایگزین «هیأت باران دست کی بالا» می‌شود. این برنامه با محوریت تقابل اصحاب حق و باطل در طول تاریخ و با هدف معرفی مردها و نامردها در طول تاریخ بالأخص واقعه کربلا، قصد دارد جوانمردی و ناجوانمردی را در طول تاریخ به تصویر کشیده و مقایسه‌ای با افراد دارای این صفات در حال حاضر داشته باشد. این برنامه هرروز ساعت 15 روانه آنتن می‌شود.

برنامه «برو پی کارت» با موضوع هدایت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان دبیرستانی و کمک به فرآیند انتخاب مسیر تحصیلی و شغلی‌شان، پنجشنبه و جمعه جایگزین برنامه «کافه بازی» شده و ساعت 16:10 پخش می‌شود.

پخش برنامه «از سرگذشت» همچون دهه اول محرم، ادامه دارد تا در هر قسمت از برنامه به روایت داستانی از یک زندگی واقعی بپردازد. اصل این برنامه از شبکه نسیم پخش شده و بازپخش آن با فاصله زمانی دوروزه ساعت 23:30 خواهد بود که هرشب بجز چهار‌شنبه‌ها روانه آنتن این شبکه می‌شود. برنامه «خط سوم» چهارشنبه‌ها ساعت 23:30 پخش و بازپخش آن، جمعه ساعت 14 خواهد بود.

برنامه «یک قرن با حسین(ع)» از دیگر برنامه‌های این شبکه در دهه دوم محرم است که با نگاهی به تاریخ عزاداری و آئین‌های عاشورایی در یک قرن گذشته، چهره‌ها، اماکن، آئین‌ها، وقایع عاشورایی و… را معرفی کرده و سرگذشت احوالات و مرام خادمان برجسته را روایت می‌کند. این برنامه هرروز ساعت 17 پخش می‌شود.

با اتمام دهه اول محرم، ادامه برنامه «کام شیرین» با اجرای زهرا شوقی و امیر رضایی از شنبه تا سه‌شنبه حوالی ساعت 18:40 پخش شده و بازپخش آن ساعت 11 صبح روز بعد خواهد بود. برنامه «از مامان بگو» نیز چهارشنبه تا جمعه ساعت 18:40 پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت 11 صبح روز بعد خواهد بود.

پخش برنامه «پاورقی» هم از دوشنبه این هفته آغاز شده و طبق روال قبل از محرم، هرشب حوالی ساعت 19:45 روانه آنتن خواهد شد. جمعه‌ها نیز «دی بی سی» ساعت 19:45 روانه آنتن می‌شود.
برنامه «خیلی دور خیلی نزدیک» با پخش گزیده‌ای از سینمایی‌ها، سریالها، مستندها و... با پلی بر گذشته پرافتخار، مجدداً روانه آنتن خواهد شد.

 

آخرین اخبار

یک روز با امام جمعه در شبکه دو پخش زنده مراسم دعاى كميل بمناسبت شام غریبان شهدای راه خدمت از حرم حضرت معصومه(س) تاملی بر آخرین ایده رئیس جمهور در سازمان ملل در برنامه «خط سوم» معلمت که بهشتی باشد توام راهی بهشت می‌شوی روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی و اعلام عزای عمومی در پی شهادت رئیس‌جمهور و همراهان گرامی ایشان مهدی باکری با «عاشورا» به شبکه دو آمد إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ بازخوانی خاطرات واقعی زائرین از مهربانی امام رضا(ع) بررسی اهمیت مهریه در امر ازدواج در برنامه «بیا وسط» مراسم عروسی موضوع «برنامه بیا وسط» شد اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو «آقای قاضی» به شبکه دو آمد «روز، زندگی، بهار» با «پا به ماه» به شبکه دو می آید مجموعه «پشت پرده» از قاب شبکه دو در خط سوم این هفته؛ بعد از خواندن بسوزان طنین قدم های دلاوران شاهنامه در مجله هنری بوم سفر به سرزمین وحی با «روضه ضوان» گشتی در نمایشگاه کتاب تهران با «باغ کتاب» جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در «باغ شادونه» ویژه برنامه پایانی «ماه‌ترین پلاس» همزمان با روز دختر «جهیزیه» موضوع برنامه «بیا وسط» شد حضور یک روانشناس در برنامه «ماه ترین پلاس» اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو پنج قلوها با «پا به ماه» به شبکه دو می آیند بررسی اصل مسئولیت در برابر ساختار در برنامه «خط سوم» حضور بانویی هنرمند و کارآفرین در برنامه «کار خونه» «بر فراز دشت» از قاب مجله هنری بوم آغاز پخش برنامه پرمخاطب «نوسان» از شبکه دو «شهرام شکیبا» مهمان «مدار بسته» شبکه دو ویژه برنامه‌های شبکه دو به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع) حضور دو متخصص ارولوژی در برنامه «ماه ترین پلاس» سفر به «کوی محبت» در شب شهادت امام جعفر صادق(ع) اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو بررسی دلایل «سختگیری» دختران در ازدواج در برنامه «بیا وسط» مدیریت روابط زوجین در برنامه «ماه ترین پلاس» «فرشته رضا» با «پا به ماه» به شبکه دو می آید بازگشت «خط سوم» به آنتن شبکه دو سیما حضور بازیگر و دوبلوری نام آشنا در «مدار بسته» «کار خونه» با حضور بانویی کارآفرین از استان اردبیل مدیر عامل باشگاه تراکتور امشب به مدار بسته شبکه دو می آید «رابطه» در شبکه دو روایتی تازه از استاد فقید موسیقی ایران در «بوم» «پولشویی» در مدار بسته امشب حضور دکتر «حسین خیراندیش» در «مدار بسته» شبکه دو روایتی از برگزاری کنفرانس افق نو «در مرز غبارآلود» «امتحان نهایی» در شبکه دو سیما گویندگان پادکست «همزن» با «بسته پیشنهادی» به شبکه دو می‌آیند برنامه «ماه‌ترین پلاس» به سراغ پدران می رود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها